Produkty

Dell EMC Data Domain

Systemy pamięci masowej z deduplikacją EMC Data Domain rewolucjonizują dziedziny tworzenia kopii zapasowych, archiwizowania i odzyskiwania sprawności po awarii przez stosowanie bardzo szybkiej deduplikacji przed zapisem.

Dowiedz się więcej

Dell EMC Avamar

Oprogramowanie i system do deduplikacji kopii zapasowej EMC® Avamar® opracowano z myślą o rozwiązaniu problemów występujących w tradycyjnych systemach obsługi kopii zapasowych.

Dowiedz się więcej

Dell EMC VNX

Seria VNXe została opracowana z myślą o menedżerach IT. Stanowi ona zintegrowany system pamięci masowej dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla oddalonych biur i działów większych firm.

Dowiedz się więcej

Dell EMC Unity

Dell EMC Unity

Macierze XtreamIO oparte całkowicie na technologii flash (ang. All-flash arrays - AFA) umożliwiają tworzenie dynamicznych platform usług przetwarzania danych.

Dowiedz się więcej

Dell EMC XtremIO

Macierze XtremIO oparte całkowicie na technologii flash (ang. All-flash arrays - AFA) umożliwiają tworzenie dynamicznych platform usług przetwarzania danych.

Dowiedz się więcej

Dell EMC Isilon

Rozwiązania skalowalnej horyzontalnie pamięci masowej EMC® Isilon® zostały zaprojektowane na potrzeby przedsiębiorstw, które chcą zarządzać swoimi danymi, a nie swoją pamięcią masową.

Dowiedz się więcej

Dell EMC VxRail

Rozwiązanie bazuje na oprogramowaniu VMware Hyper-Converged i jest zarządzane przy użyciu interfejsu vCenter, dobrze znanego dotychczasowym klientom VMware.

Dowiedz się więcej