Dell EMC VNX

Seria VNXe została opracowana z myślą o menedżerach IT. Stanowi ona zintegrowany system pamięci masowej dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla oddalonych biur i działów większych firm. Ceny systemów serii VNXe rozpoczynają się od niecałych 10 000 USD. Za tę kwotę klient uzyskuje rzeczywistą konsolidację pamięci masowej z niepowtarzalnym, zorientowanym na aplikacje podejściem, które usuwa granice między aplikacjami i używaną przez nie pamięcią masową. To proste i zorientowane na aplikacje podejście do zarządzania współużytkowaną pamięcią masową sprawia, że seria VNXe jest idealnym rozwiązaniem dla menedżerów IT oraz administratorów aplikacji o ograniczonych kwalifikacjach w zakresie pamięci masowej.

EMC VNX

Seria VNX jest niezawodną platformą pozwalającą na konsolidację zbiorów danych blokowych, serwerów plików oraz danych aplikacji starszego typu.

Dowiedz się więcej

EMC VNXe

Seria VNXe zapewnia wysoką dostępność dzięki wykorzystaniu komponentów nadmiarowych, takich jak zasilacze, wentylatory i procesory pamięci masowej, a także dzięki obsłudze funkcji dynamicznego przełączania awaryjnego i poawaryjnego.

Dowiedz się więcej