HPE

Dell EMC

Hewlett Packard Enterprise

O producencie

HPE logo

  

HPE opracowuje nowe technologie, których możliwości wywierają znaczny wpływ na ludzi, firmy, instytucje państwowe i społeczeństwo.

Szeroka oferta produktów HPE obejmuje urządzenia do drukowania, komputery osobiste, oprogramowanie oraz usługi i infrastrukturę informatyczną.

HPE dostarcza rozwiązania, które pomagają klientom z całego świata sprostać nawet największym wyzwaniom. Więcej informacji na temat HPE można znaleźć pod adresem.

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

Wydarzenia

Hewlett Packard Enterprise i Microsoft

A co, jeśli możesz zabezpieczyć swój biznes dzięki zwiększonym zabezpieczeniom? Poprawić efektywność i produktywność swojej organizacji?

Partnerstwo Hewlett Packard Enterprise i Microsoft łączy technologie, aby pomóc Twojej firmie w pełnym wykorzystaniu potencjału i działać ze zwiększoną efektywnością, dodatkowymi warstwami bezpieczeństwa, większą odpornością i wydajnością serwerów z systemem Windows w osiąganiu celów biznesowych.

Windows Server 2016

  • Wprowadza do centrów danych zaawansowane, inspirowane chmurą nowe możliwości w obszarze obliczeniowym, sieciowym, pamięci masowej i bezpieczeństwa.
  • Dzięki innowacyjnej funkcjonalności kontenerów, stanowi także nowoczesną platformę aplikacyjną.
  • Zapewnia nowe, potężne warstwy zabezpieczeń oraz innowacje, które pozwalają podnieść efektywność i produktywność firmy.
  • Windows Server 2016 w połączeniu z serwerami HPE, pamięcią masową i rozwiązaniami sieciowymi zapewnia technologię, która pomaga w osiąganiu celów biznesowych.

 

Rozwiązania Windows Server 2016 - z jakimi serwerami można je łączyć?

  • HPE Synergy
  • Blade System C7000
  • Serwery rack - DL560 i DL580 oraz DL360 i DL380
  • Serwery Tower - ML110 oraz ML350
  • Serwery specjalistyczne - Moonshot oraz Apollo

Kupuj serwery HPE, pamiętając o swoim systemie
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem serwerów HPE z rozwiązaniami Windows Server 2016 lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat poprawy efektywności i produktywności swojej organizacji oraz zwiększyć bezpieczeństwo Twoejgo biznesu skontaktuj się z Paweł.Adamski@arrow.com

Osoby kontaktowe

Adam Kubik

Adam Kubik

Business Unit Manager

moc.worra@kibuK.madA

Telefon: +48 22 488 70 17

Tel. kom.: +48 603 285 768