Juniper

Juniper

Juniper

O producencie

Juniper logo

  

Od 1995 roku czołowy dostawca rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa.

Producent wysokowydajnych i niezawodnych routerów, przełączników i rozwiązań wspierających bezpieczeństwo w sieci.

Użytkownikami produktów Juniper Networks są najwięksi operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa, agencje rządowe, instytucje naukowe oraz finansowe.

Arrow ECS dystrybutorem rozwiązań Juniper!

Z przyjemnością informujemy, iż od 01.01.2015 Arrow ECS Sp. z o.o. został autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań i produktów firmy Juniper Networks w Polsce.

Sprawdź

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

Kompleksowa oferta

Oferta produktowa Juniper Network podzielona jest wg 4 głównych działów

Routing Switching Network Management Security

Produkty

SRX Series Firewalls

Urządzenia z rodziny SRX są rozwiązaniami klasy Next Generation Firewall (NGFW). Kompleksowa ochrona sieci realizowana jest w warstwach 2-7 ISO/OSI poprzez zastosowanie takich mechanizmów jak antywirus, antyspam, kategoryzacja i filtrowanie adresów URL, rozpoznawanie i ochrona aplikacji (AppSecurity) a także doskonale znany z urządzeń IDP mechanizm wykrywania intruzów (Intrusion Detection/Prevention System IPS). Produkty SRX przeznaczone są zarówna do ochrony niewielkich firm i ich oddziałów (seria SRX Branch), jak również do największych ośrodków przetwarzania danych. Rozwiązania cechuje unikalna w tym segmencie rozwiązań wydajność a także bardzo bogate funkcje związane z rutingiem oraz obsługą MPLS.

W wielu instalacjach SRX doskonale spisują się jako wydajne rutery dla segmentu enterprise (urządzenie można ustawić w tryb pakietowy) umożliwiając obsługę wielu typów interfejsów WAN. Do ochrony środowisk wirtualnych polecamy SRX w postaci maszyny wirtualnej.

Sky Advanced Threat Prevention

SKY ATP jest usługą typu sandbox działającą w chmurze, która integruje się z produktami serii SRX i pozwala na zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami takimi jak malware czy atakami "zero-day". SKY ATP obsługuje analizę wielu typów plików w tym m.in. PDF, pliki MS Office, archiwa czy pliki Flash.

Dzięki aktualizowanej bazie znanych zagrożeń, system pozwala na niemal liniowe blokowanie podejrzanych plików w czasie rzeczywistym, z kolei w przypadku niezidentyfikownaych podejrzanych plików, sandbox dokonuje pełnej inspekcji poprzez uruchomienie pliku w kontrolowanym, wyizolowanym środowisku. Intuicyjny interfejs web oraz dedykowane API pozwala na elastyczne kreowanie własnej polityki bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Osoby kontaktowe

Mateusz Dudek

Mateusz Dudek

Inside Sales

moc.worra@kedud.zsuetam

Telefon: +48 12 616 43 97

Tel. kom.: +48 665 057 535

Wojciech Miernik

Wojciech Miernik

Business Development Manager

moc.worra@kinreiM.hceicjoW

Telefon: +48 12 616 43 00

Tel. kom.: +48 601 960 141