Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie


FireEye jest producentem rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego odpowiadającym na najgroźniejsze współcześnie zagrożenia w cyberprzestrzeni. Skutecznie łącząc technologię, wiedzę i doświadczenie FireEye pomaga nie tylko chronić infrastrukturę i zasoby przed atakiem, ale również w przypadku ataku przeprowadzić analitykę śledczą, w celu izolacji zagrożenia, przygotowania skutecznej remediacji, zebrania dowodów przestępstwa oraz opracowania skutecznych zabezpieczeń na przyszłość. Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej https://www.fireeye.comKompleksowa oferta
 


Technologia

Zaprojektowana, opracowana i opatentowana architektura Multi-Vector Virtual Execution (MVX) pozwala na skuteczne powiązanie rozmaitych wątków ataku, wykorzystujących różnorodne wektory transmisji w celu wykrycia i powstrzymania zagrożenia. Największa trudność polega na tym, że w organizacji występują setki aplikacji, w różnych wersjach oraz dziesiątków systemów operacyjnych. Możliwych kombinacji są zatem tysiące, a każdą z nich należy zweryfikować czy jest zabezpieczona. Dzięki MVX jest to możliwe do wykonania w czasie rzeczywistym.

Doświadczenie

Rozwiązania FireEye oraz stosowane metody zabezpieczeń wykorzystują doświadczenie pochodzące z analizy incydentów na całym świecie. Dane pozyskane z milionów urządzeń sieciowych i urządzeń końcowych pozwalają na analizę sposobu działania hackerów oraz stosowanych metod ataku. Wnioski z tej analizy zasilają na bieżąco produkty zabezpieczające dzięki subskrypcji Dynamic Threat Intelligence.

Wiedza

Zespół konsultantów i analityków FireEye jest angażowany w setki badań i procesów śledczych związanych z wykrytymi incydentami bezpieczeństwa. Dzięki temu wciąż doskonalą swoje umiejętności oraz aktualizują wiedzę o skutecznych metodach ataku obserwowanych współcześnie. Dzięki temu mogą skutecznie i szybko reagować w razie naruszenia bezpieczeństwa firmy oraz przygotować ją do obrony przed atakami w przyszłości.
Więcej informacji:
Łukasz Gliński
Field Application Engineer
Network & Security Business Unit
lukasz.glinski@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 35

Pochwal pracownika...
Łukasz Okólski
Key Account Manager
Network & Security Business Unit
lukasz.okolski@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 36

Pochwal pracownika...


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku