Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Partner HUB


Zapraszamy do Oracle Partner HUB w Krakowie!


Oracle Partner HUB składa się z trzech kluczowych obszarów:


Oracle Partner Studio udostępnia miejsce do spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz najnowszą technologię do testów i prezentacji biznesowych

W Oracle Partner Studio odbywać się będą również regularne spotkania klubu kadry zarządzającej Oracle IT Managers Club, gdzie menedżerowie IT polskich firm razem z Partnerami mogą wymieniać doświadczenia oraz wiedzę.

kontakt: Przemyslaw.Czyz@arrow.com


W ramach działalności Oracle HUB Partnerzy mogą skorzystać ze szkoleń organizowanych przez Oracle Partner Academy. Szkolenia te prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców Oracle, a ich zakres tematyki kursów dostosowany został do potrzeb Partnerów.

kontakt: Anna.Bronowska@arrow.com


ISV Migration Center to miejsce, w którym Partnerzy mogą liczyć na wsparcie w zakresie bezpiecznego przeniesienia swojego rozwiązania do technologii Oracle lub uaktualnienia go do najnowszych wersji tej platformy. Migracja aplikacji jest dla Partnerów bezpłatna, a eksperci Oracle i Arrow ECS służą pomocą przy jej realizacji. Partnerzy korzystają przy tym z wysokiej klasy infrastruktury sprzętowej, którą zapewnia centrum migracyjne.

kontakt: Anna.Bronowska@arrow.com


Oracle Partner HUB zawiera wyczerpujący pakiet usług dedykowanych dla Partnerów!

Niezależnie od tego, czego Partner potrzebuje; profesjonalnej przestrzeni do prezentacji lub spotkań biznesowych, wsparcia technicznego ze strony ekspertów Oracle i Arrow ECS podczas migracji i aktualizacji swoich rozwiązań, specjalistycznych szkoleń dla swojej kadry, czy oczekuje wspólnej kampanii marketingowej wszystko to znajdzie w HUB’ie!

Sprawdź jak możesz wykorzystać Partner HUB do Twoich spotkań z Klientami, prezentacji własnych rozwiązań, podnoszenia kwalifikacji Twojego zespołu oraz zacieśnienia współpracy z Oracle.


Jak wygląda Oracle Partner HUB w Krakowie? (mapa)


Więcej informacji:
Artur Malinowski
Business Unit Manager
Solutions Business Unit
artur.malinowski@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 43

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku