Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie


Ixia rozwinęła się z małej firmy z obszaru testowania IP/Ethernet do najszybciej rosnącego dostawcy rozwiązań w zakresie widoczności sieci, testowania oraz bezpieczeństwa. Firma została założona w 1997 roku i zatrudnia 1 800 pracowników na całym świecie, obsługując wielu klientów, uwzględniając firmy z listy Fortune 100 oraz światowych dostawców usług. Firmy takie jak producenci sprzętu sieciowego, dostawcy rozwiązań biznesowych czy instytucje rządowe opierają się na rozwiązaniach firmy Ixia w celu optymalizacji wydajności aplikacji, poprawy niezawodności infrastruktury oraz generowania większych korzyści technologicznych.

Więcej: https://www.ixiacom.comPortfolio produktowe
 


Testowanie protokołów nowej generacji i funkcji, weryfikacja wydajności rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa oraz sieci operatorskich (WiFi, 3G, 4G, LTE) uwzględniając zarówno warunki laboratoryjne jak i świata rzeczywistego.
Symulacja aktualnych ataków w celu określenia odporności produktów na zagrożenia. Blokowanie grupy ataków w celu odciążenia i optymalizacji pracy innych rozwiązań bezpieczeństwa działających w ramach infrastruktury.
Zwiększenie widoczności sieci poprzez użycie sond (ang. TAPs) dla centrów danych, tworzenie struktur wysokiej dostępności, filtrowanie oraz kierowanie ruchem do odpowiednich narzędzi analitycznych.

Przydatne informacje
 
Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez Tolly raportem "Ixia Net Tool Optimizer"

Więcej informacji:
Kamil Bulanda
Field Application Engineer
Network&Security Business Unit
kamil.bulanda@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 65

Pochwal pracownika...
Wojciech Miernik
Business Development Manager
NBU
wojciech.miernik@arrow.com

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku