Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Oracle Exalogic to zintegrowane rozwiązanie określane mianem Engineered System, które stanowi unikalną na rynku ofertę połączenia sprzętu i oprogramowania w celu zapewnienia ogromnej wydajności uruchamianych aplikacji.
Oracle Exalogic zoptymalizowany został przede wszystkim pod kątem obsługi aplikacji Java, oprogramowania Oracle Fusion Middleware oraz aplikacji biznesowych Oracle.
Jednakże użytkownicy innych aplikacji działających w środowisku Java, WebLogic lub Tuxedo także odczują przyśpieszenie i zwiększenie ich wydajności. Dzięki optymalizacjom Oracle Exalogic pozwala uzyskać  praktycznie nieograniczoną skalowalność i niezrównaną wydajność w stosunku do rozwiązań konkurenyjnych dostępnych na rynku. Klienci którzy wdrożyli Oracle Exalogic, uzyskali podczas uruchamiania aplikacji Java, Oracle Fusion Middleware czy innych aplikacji opartych na WebLogic Server/JRockit/Hotspot od 3 do 15 razy większą przepustowość transakcji i znacznie niższy czas reakcji. Dzięki temu całkowite koszty posiadania (TCO) w okresie od 3 do 5 lat w porównaniu z rozwiązaniami konkurencji są dla Oracle Exalogic znacznie niższe.


Prezentacje do pobrania po Exalogic Elastic Cloud Demo Center Central European Premiere, która odbyła się 4 lipca 2012 w Warszawie:

The key business value of Oracle Exalogic
Oracle Cloud. Your Strategy. Your Cloud. Your Choice
Engineered Systems for Engineered Solutions
Oracle Platinum Support
Company Profile 2012 Opitz and Introduction to Exa Family
Exalogic & Arrow ECS
Arrow ECS & Exadata Laboratory Offering

Więcej informacji:
Artur Malinowski
Business Unit Manager
Solutions Business Unit
artur.malinowski@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 43

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku