Arrow Cloud

Arrow Cloud

Arrow Cloud

Rozwijaj i usprawniaj procesy biznesowe w swojej firmie. Korzystaj z rozwiązań chmurowych.

Zobacz film

Innowacje

Rozwój firm dokonuje się przez usprawnianie procesów biznesowych. Najczęściej jednak skokowe zmiany realizowane są przez wykorzystanie innowacyjnych pomysłów. Od paru lat idea pracy w chmurze – cloud computing, jest jedną z najczęściej wskazywanych metod przekształcania firm w kierunku lepszego, bardziej dynamicznego reagowania na potrzeby rynkowe swoich konsumentów.

 

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Wprowadzanie innowacji zawsze obarczone jest ryzykiem czegoś nowego i nieznanego. Ale gdyby nie innowacje, zamówienia nadal wysyłalibyśmy faksem. W tym miejscu pojawia się Arrow ECS. Nasza firma współpracuje z największą liczbą Dostawców rozwiązań cloud na polskim rynku. Dzięki temu Arrow ECS posiada wiedzę i doświadczenie, którymi dzieli się ze swoimi Partnerami handlowymi, obniżając ryzyko wejścia w nowe technologie.

Rozwiązania chmury publicznej, prywatnej czy hybrydowej mogą powodować pewnego rodzaju dezorientację. Które rozwiązanie wybrać? Jakie najlepiej sprawdzi się w mojej organizacji? Czy jest to kompatybilne z polityką bezpieczeństwa naszej organizacji, czy jest zgodne z polskimi normami?

  

Arrow ECS pomaga przejść drogę w kierunku rozwiązań opartych o pracę w chmurze; doradza jakie dane powinny na pewno zostać w firmie, jakie mogą być współdzielone, aby przyniosły wymierne korzyści dla firmy.

Baza Dostawców Arrow ECS pozwala na swobodne korzystanie z rozwiązań cloud (rozwiązań w chmurze) w obszarach:

  • infrastruktury – moc obliczeniowa (serwery), pamięć masowa (storage), sieci i zabezpieczenia (IBM, HPE, Dell EMC, Oracle, NetApp, Microsoft)
  • pracy zdalnej – narzędzia do budowy mobilnych stanowisk pracy (Citrix, VMware)
  • budowy centrów zapasowych – tzw. backup do chmury (Veritas, NetApp, Dell/EMC, HPE, Microsoft)
  

 

 

Producenci

Producenci w ofercie Arrow ECS Polska

Arrow Oracle Cloud

Osoby kontaktowe

Artur Malinowski

Artur Malinowski

Business Unit Manager

moc.worra@ikswonilam.rutra

Telefon: +48 126 164 343

Tel. kom.: +48 605 559 596