Szkolenia

Usługi edukacyjne

O szkoleniach

Brakującym ogniwem między wdrożeniem rozwiązania a wydobyciem z inwestycji prawdziwej wartości są często szkolenia. Arrow jest jednym z 20 czołowych globalnych dostawców usług szkoleniowych w dziedzinie technologii informatycznych. Nasi znakomici instruktorzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z Klientami Partnerów. Wszystkie nasze programy szkoleniowe są starannie opracowywane i nieprzerwanie aktualizowane.

Centrum Szkoleniowe Arrow ECS oferuje autoryzowane szkolenia VMware, Symantec, Veritas, Citrix, EC-Council, Trend Micro, IBM i NetApp. Jesteśmy uprawnionym do organizowania i prowadzenia licencjonowanych przez tych producentów programów szkoleniowych spełniających najwyższe standardy. 

Dodatkowo, jesteśmy także partnerem edukacyjnym Oracle i EMC. W Arrow ECS zlokalizowane jest również Oracle HUB (Oracle ISV Migration Center i Partner Academy), służące swoja pomocą Partnerom Oracle.

Kształcimy profesjonalistów IT – inżynierów integrujących rozwiązania IT i administratorów systemów, umożliwiając im zdobycie praktycznej wiedzy i uzyskanie uznawanych w Polsce i na świecie certyfikatów branżowych. 

Nasze doświadczenie

Dystrybucja wymaga prefekcyjnej znajomości technologii sprzedawanych produktów. Technologie nieustannie ewoluują, nasi instruktorzy również się rozwijają.
Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków z kilkuletnim doświadczeniem wdrożeniowym, znających doskonale nie tyle specyfikę jednego produktu, co ich funkcjonowanie w złożonych wielosystemowych i wieloaplikacyjnych środowiskach infrastruktury IT. 

Reprezentujemy kulturę dużej grupy, w której nieustanne poszukiwanie skuteczności i dobrego wyniku potwierdza codziennie fundamentalne znaczenie praktycznego doświadczenia.

Dla nas najważniejsza jest praktyka: dlatego celem naszych sesji jest skuteczność działania i natychmiastowa operacyjność uczestnika szkolenia.

Wspieramy w rozwoju zawodowym inżynierów i organizacje. Pomagamy im zwiększyć ich wartość rynkową. Osiągamy to poprzez dzielenie się wiedzą i umiejętnościami oraz upowszechnianie międzynarodowych standardów z branży IT.

Oferta szkoleniowa

Szkolenia

Osoby kontaktowe

Piotr Cisowski

Piotr Cisowski

Sales Operations Manager

piotr.cisowski@arrow.com

Telefon: +48 12 616 43 23