Check Point

Check Point

Check Point

O producencie

Carbon Black logo

  

Check Point dostarcza światowej klasy rozwiązania do zapewnienia bezpieczeństwa sieci jak i urządzeń mobilnych wraz z kompleksowym i intuicyjnym systemem do zarządzania bezpieczeństwem.

Więcej

Współpraca z Arrow

Arrow jest największym dystrybutorem Check Point’a w Europie, od 2017 roku prowadzimy sprzedaż również w Polsce. Chcemy wspierać naszych obecnych i przyszłych partnerów w zakresie rozwoju sprzedaży produktów Check Point w Polsce.

  • Szkolenia dla partnerów i wspólnie z partnerami dla ich klientów końcowych
  • Wsparcie przed i posprzedażowe
  • Przygotowanie wycen i konfiguracji
  • Wsparcie marketingowe i finansowe przy akcjach generacji leadów
  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

Portfolio

Next Generation Threat Prevention

Zwiększ bezpieczeństwo swojej organizacji dzięki wielowarstwowej linii obrony, która pomoże Ci zmaksymalizować bezpieczeństwo i zminimalizować wyzwania. Rodzina urządzeń SanBlast oraz usługi ThreatCloud pozwalają na wykrycie najbardziej zaawansowanych  zagrożeń i ataków malware.

Więcej

Mobile Security

Ochrona danych i zapewnienie  bezpiecznego zdalenego dostęu do dokumentów biznesowych jest niezmiernie ważne dla przedsiębiorstw. Check Point zapewnia szeroką gamę produktów, które pomagają zabezpieczyć urządzenia przenośne przed zagrożeniami, chronić dane biznesowe oraz  zapewnić bezpieczny mobilny dostęp do dokumentów biznesowych.

Więcej

Next Generation Firewall

Check Point zapewnia najnowszą ochronę danych i budowanie polityki  bezpieczeństwa sieci w zintegrowanej platformie firewall nowej generacji dla  wszystkich przedsiębiorstw bez względu na wielkość organizacji.

Więcej

Zarządzanie bezpieczeństwem

Check Point Infinity to zintegrowany system   do zarządzania bezpieczeństwem , które centralnie koreluje wszystkie rodzaje zdarzeń we wszystkich środowiskach sieciowych, usługach w chmurze i infrastrukturze mobilnej.

Więcej

Osoby kontaktowe

Jolanta Rogowska

Jolanta Rogowska

Product Manager

moc.worra@akswogoR.atnaloJ

Telefon: +48 12 616 43 42

Tel. kom.: +48 609 910 273