FireEye

FireEye

FireEye

O producencie

FireEye logo

  

FireEye jest producentem rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego odpowiadającym na najgroźniejsze współcześnie zagrożenia w cyberprzestrzeni.

Skutecznie łącząc technologię, wiedzę i doświadczenie FireEye pomaga nie tylko chronić infrastrukturę i zasoby przed atakiem, ale również w przypadku ataku przeprowadzić analitykę śledczą, w celu izolacji zagrożenia, przygotowania skutecznej remediacji, zebrania dowodów przestępstwa oraz opracowania skutecznych zabezpieczeń na przyszłość.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej.

Technologia

Zaprojektowana, opracowana i opatentowana architektura Multi-Vector Virtual Execution (MVX) pozwala na skuteczne powiązanie rozmaitych wątków ataku, wykorzystujących różnorodne wektory transmisji w celu wykrycia i powstrzymania zagrożenia. Największa trudność polega na tym, że w organizacji występują setki aplikacji, w różnych wersjach oraz dziesiątków systemów operacyjnych. Możliwych kombinacji są zatem tysiące, a każdą z nich należy zweryfikować czy jest zabezpieczona. Dzięki MVX jest to możliwe do wykonania w czasie rzeczywistym.

Doświadczenie

Rozwiązania FireEye oraz stosowane metody zabezpieczeń wykorzystują doświadczenie pochodzące z analizy incydentów na całym świecie. Dane pozyskane z milionów urządzeń sieciowych i urządzeń końcowych pozwalają na analizę sposobu działania hackerów oraz stosowanych metod ataku. Wnioski z tej analizy zasilają na bieżąco produkty zabezpieczające dzięki subskrypcji Dynamic Threat Intelligence.

Wiedza

Zespół konsultantów i analityków FireEye jest angażowany w setki badań i procesów śledczych związanych z wykrytymi incydentami bezpieczeństwa. Dzięki temu wciąż doskonalą swoje umiejętności oraz aktualizują wiedzę o skutecznych metodach ataku obserwowanych współcześnie. Dzięki temu mogą skutecznie i szybko reagować w razie naruszenia bezpieczeństwa firmy oraz przygotować ją do obrony przed atakami w przyszłości.

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

Osoby kontaktowe

Łukasz Gliński

Łukasz Gliński

Field Application Engineer

moc.worra@iksnilg.zsakul

Telefon: +48 12 616 43 35

Tel. kom.: +48 607 688 612

Łukasz Okólski

Łukasz Okólski

Product Manager

moc.worra@ikslokO.zsakuL

Telefon: +48 12 616 43 36

Tel. kom.: +48 601 822 668