Fortinet

Fortinet

Fortinet

O producencie

Carbon Black logo

  

Produkty Fortinet i usługi subskrypcji zapewniają szeroką, zintegrowaną i wydajną ochronę przed dynamicznymi zagrożeniami bezpieczeństwa, jednocześnie upraszczając zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa IT.

Fortinet chroni największe przedsiębiorstwa, dostawców usług i podmioty administracji publicznej na całym świecie. Klienci Fortinet objęci są pełną i inteligentną ochroną w dobie zwiększającej się sfery zagrożeń i stale rosnących oczekiwań wobec wydajności rozszerzających się sieci. Architektura Fortinet Security Fabric zapewnia skuteczne zabezpieczenia, odpowiadające na kluczowe wyzwania bezpieczeństwa środowisk sieciowych, aplikacji, chmury oraz urządzeń mobilnych. Już ponad 330 000 klientów na całym świecie powierzyło Fortinetowi ochronę swoich firm.

 Pobierz broszurę o Fortinet

Więcej

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Współpraca z Arrow

Arrow jest dystrybutorem rozwiązań Fortinet w USA, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Danii. Od 2018 roku prowadzimy sprzedaż również w Polsce. Chcemy wspierać naszych obecnych i przyszłych partnerów w zakresie rozwoju sprzedaży produktów Fortinet w Polsce w obszarze rozwiązań klasy enterprise z naciskiem na klientów dużych i bardzo dużych.

  • Szkolenia dla partnerów i wspólnie z partnerami dla ich klientów końcowych
  • Wsparcie przed i posprzedażowe
  • Przygotowanie wycen i konfiguracji
  • Wsparcie marketingowe i finansowe przy akcjach generacji leadów
 

Osoby kontaktowe

Piotr Nizio

Piotr Nizio

Business Unit Manager

moc.worra@oiziN.rtoiP

Telefon:

Tel. kom.: