Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie


Carbon Black to prywatna firma zlokalizowana w Waltham, Mass., USA. Carbon Black dostarcza innowacyjne i kompletne rozwiązania do ochrony urządzeń końcowych.


Produkty
 


Cb ENDPOINT SECURITY

Cb Endpoint Security Platform to kompletne rozwiązanie dla organizacji dowolnej skali, pozwalające zastąpić nieefektywne systemy antywirusowe, zabezpieczenie krytycznych systemów
oraz uzbrojenie zespołów reakcji na incydenty w najbardziej zaawansowane narzędzia do proaktywnego rozpoznawania zagrożeń.
https://www.carbonblack.com/products/

Cb DEFENSE

Cb Defense to rozwiązanie antywirusowe nowej generacji. Używając kombinacji technologii na stacjach końcowych i w chmurze, CB Defense pozwala specjalistom IT i bezpieczeństwa blokować więcej ataków, wliczając zarówno złośliwe oprogramowanie jak i coraz częstsze ataki na pamięć RAM czy ataki wykorzystujące Power Shell lub inne języki skryptowe.
Cb Defense to wymagające niewielkich zasobów, proste rozwiązanie zabezpieczające Twoje systemy, zapewniające wgląd w oznaki oraz mechanizm ataku, dające administratorom proste narzędzia pozwalające zareagować i przeprowadzić działania naprawcze.
Ulotka w języku polskim:
https://ngav.carbonblack.com/

Cb RESPONSE

Cb Response to wiodące na rynku rozwiązanie służące do reagowania na incydenty oraz aktywnego identyfikowania zagrożeń. Tylko Cb Response w sposób ciągły rejestruje i zbiera całość aktywności systemów końcowych, dając reagującym na incycenty, analitykom centrów reagowania na incydenty bezpieczeństwa oraz świadczącym usługi bezpieczeństwa (MSSP) kompletne, aktualne informacje potrzebne do zrozumienia jak atakujący prowadzą działania w stosunku do ich organizacji, co pozwala im identyfikować przyczyny, niecodzienne zachowania, i izolować zagrożenia.
https://www.carbonblack.com/products/cb-response/

Cb PROTECTION

Cb Protection to wiodące rozwiązanie kontroli aplikacji. Dzięki Cb Protection, zespoły IT, utrzymania zgodności z regulacjami, infrastruktury oraz bezpieczeństwa tworzą zautomatyzowane mechanizmy kontroli działania oprogramowania i polityki zabezpieczeń chroniące dane firmy i klientów. Cb Protection działa z istniejącymi systemami dystrybucji oprogramowania i usługami oceny reputacji by zautomatyzować zatwierdzanie zaufanego oprogramowania i eliminować zarządzanie białymi listami.
https://www.carbonblack.com/products/carbon-black-enterprise-protection/

Cb COLLECTIVE DEFENSE CLOUD

Tylko plartforma Cb Endpoint Security Platform jest zasilana przez przodującą w branży pierwszą chmurę Collective Defense Cloud, zaawansowany silnik analizy ataków, oceniający co jest a co nie jest bezpieczne w Twoim środowisku bazując na najbardziej kompletnych danych systemów końcowych. Cb Collective Defense Cloud analizuje informacje związane z atakami, zagrożeniami, zachowaniami, oraz zmianami, w jednym celu - identyfikacji niepożądanych działań. Surowe dane z systemów końcowych są w sposób ciągły zbierane z ponad 7 milionów komputerów zabezpieczonych przez Cb Defense, Cb Response i Cb Protection,
oraz wzbogacane przez informacje o zagrożeniach z dziesiątek źródeł wliczając społeczność Carbon Black’s Detection eXchange. Stosowane są wnikliwe techniki analizy używające różnych metodologii wliczając uczenie maszynowe oraz analitykę zachowań.
https://www.carbonblack.com/products/cb-collective-defense/Więcej informacji:
Jacek Pardyl
Business Development Manager
NBU
jacek.pardyl@arrow.com

Pochwal pracownika...
Kamil Bulanda
Field Application Engineer
Network&Security Business Unit
kamil.bulanda@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 65

Pochwal pracownika...


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Pliki do pobrania
 
Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku