Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Servery Lenovo

AktualnościProduktyPromocje
Wydajne, zintegrowane i funkcjonalne.

Środowiska IT w przedsiębiorstwach średniej wielkości szybko ewoluują. Poprzeczka oczekiwań co do wydajności, jakości czy opłacalności świadczenia usług ustawiona jest bardzo wysoko. Elastyczne rozwiązania Lenovo umożliwiają ograniczenie ryzyka i kosztów poprzez bardziej efektywne wykorzystanie infrastruktury, którą można w razie potrzeby skalować zarówno "w górę", jak i "wszerz".

Lenovo oferuje całą gamę funkcjonalnych i innowacyjnych serwerów. Lenovo System x, Lenovo BladeCenter oraz Lenovo PureFlex to trzy rodziny produktów obejmujące liczne modele zaprojektowane specjalnie z myślą o małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach.
Przyjęta przez Lenovo zintegrowana strategia projektowania i testowania serwerów zapewnia średnim przedsiębiorstwom możliwość budowania niezawodnych, ekonomicznych i energooszczędnych infrastruktur, które będą podstawą świadczenia usług wysokiej jakości.

Lenovo System x to najpopularniejszy serwer IBM dla małych firm, charakteryzujący się łatwością instalacji i przystępną ceną. Serwery Lenovo BladeCenter umożliwiają uproszczenie infrastruktury, optymalizację zarządzania systemami i ograniczenie zużycia energii, a także obniżenie całkowitych kosztów użytkowania. IBM Power Systems to jednolita, energooszczędna i łatwa we wdrożeniu platforma dla wszystkich aplikacji działających w systemach UNIX, Linux oraz IBM i. Lenovo Flex System to rozwiązanie, które może zaspokoić potrzeby organizacji zainteresowanych migracją istniejącej infrastruktury kasetowej (blade) w celu uproszczenia zarządzania i osiągnięcia większej wydajności oraz elastyczności lub wdrożenia nowych aplikacji.Gorący Temat
 

Lenovo oferuje serwery System x

Systemy IBM o architekturze x86 są teraz produktami Lenovo w USA i w innych krajach. Do czasu zakończenia transferu do Lenovo treści związane z systemami x86 będą nadal dostępne w serwisie ibm.com.


Praktyczne informacje
 

Nowoczesne i wysoce skalowalne systemy z procesorami Intel i AMD zbudowane w oparciu o technologię X - Architecture. Posiadają największą dowolność wyboru systemu operacyjnego.

Serwery System x dzielą się na:


Szeroka oferta Lenovo BladeCenter, to odpowiedź na problemy wynikające ze złożoności współczesnych środowisk informatycznych. W skład tej architektury wchodzą obudowy o dużej gęstości, w których można instalować wysoko-wydajne, wymienne podczas pracy serwery obsługujące procesory Intel, AMD, Power oraz Cell. W ramach oferty IBM BladeCenter dostępna jest szeroka gama opcji sieciowych zintegrowanych w obudowach BladeCenter, dzięki czemu upraszcza się infrastrukturę i zarządzanie nią a jednocześnie maleją całkowite koszty użytkowania.

Express Seller

Wybierz z całej gamy rozwiązań IBM System x Express produkty dostosowane do wielkości Twojego przedsiębiorstwa. Prekonfigurowane serwery IBM System x Express są łatwe do zainstalowania, wdrożenia i zarządzania, w cenach na które pozwolić sobie mogą małe i średnie przedsiębiorstwa.


Aktualności
Demo HPE Store Virtual 3200


Więcej informacji:
Sebastian Sztynder
Product Manager Lenovo/ Veritas
CBU
sebastian.sztynder@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 48

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku