Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie

Aktualności

Quantum jest wiodącym ekspertem w zakresie przechowywania danych, dostarcza inteligentnych rozwiązań dla przechwytywania, udostępniania i ochrony cyfrowych zasobów w trakcie całego ich cyklu życia. Rozwiązania Quantum pomagają klientom zmaksymalizować wartość zasobów tak, pomagając klientom osiągać ich cele. Bez znaczenia czy jest to studio filmowe, programistyczne tworzące nowy film czy grę wideo, czy są to uczelnie, centra naukowe potrzebujące przyspieszyć procesy analizy danych i dokonać kolejnego odkrycia, czy przedsiębiorstwo które potrzebuje usprawnić swoje procesy.

http://www.quantum.com/customerstories/index.aspx


Produkty
 
Rozwiązania i technologie

Quantum oferuje elastyczne wielopoziomowe systemy przechowywania przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji, budowane wokół Twoich przepływów pracy i Twoich wymagań. Rozwiązania te wykorzystują spersonalizowane połączenie technologii przechowywania, w tym zoptymalizowane pod kątem deduplikacji systemy RAID, macierze dyskowe, przechowywanie obiektowe nowej generacji, publiczne i prywatne wdrożenia chmur, technologie taśmowe, w tym LTFS, oraz wydajne oprogramowanie do zarządzania danymi.


Rozwiązania DXiŸ do tworzenia dyskowych kopii zapasowych oparte na opatentowanej deduplikacji wykorzystującej zmienną długość bloków oferują łatwą i opłacalną integrację z istniejącą infrastrukturą kopii zapasowych.
Oprogramowanie i urządzenia wirtualizacyjne vmPRO przyspieszają i upraszczają tworzenie i przywracanie kopii zapasowych środowisk VMware dzięki możliwości wykonywania kopii zapasowych w natywnym formacie. Odtworzenie jest możliwe bez konieczności pośrednictwa systemu backupowego.
System kopii zapasowych i odzyskiwania awaryjnego jako usługa Q-Cloud™ oferuje bezpieczną, skalowalną i wydajną ochronę danych klasy biznesowej.
Biblioteki taśmowe ScalarŸ oferują najlepsze w swojej klasie zarządzanie, monitorowanie, integralność i bezpieczeństwo a przy tym bezproblemowo współpracują z dyskami, tworząc kompletne rozwiązanie do ochrony danych.
Scalar LTFS oferuje nowe metody zarządzania danymi i dostępu do danych. Nadaje się idealnie do przenoszenia przepływów pracy, ochrony treści i archiwów. Korzystaj z wszystkich zalet technologii LTFS w bibliotekach Quantum Scalar, stosując taśmy jako system przechowywania NAS
Rozwiązania Lattus™ do obiektowego przechowywania danych oferują wysoce skalowalne, trwałe i opłacalne archiwa dyskowe poziomu petabajtowego, umożliwiające nieprzerwane i wolne od migracji przechowywanie danych na dyskach.
Rozwiązania StorNextŸ łączą udostępnianie plików i archiwizację danych z przejrzystym przechowywaniem wielopoziomowym, zapewniając niezrównaną wydajność i skalowalność w najbardziej wymagających, obciążonych danymi środowiskach. Dostępne zarówno w postaci gotowych preinstalowanych urządzeń (Xcellis, Artico) jak i postaci oprogramowania.
StorageCareŸ Global Services niezawodne i błyskawiczne wsparcie stworzone po to, aby sprostać Twoim unikalnym wymogom i chronić Twoje inwestycje w dłuższej perspektywie.


Aktualności
 

Jak rozpocząć współpracę z Quantum:

    1. Rejestracja na stronie: alliance.quantum.com/emea/English/
    2. Zaprosić nas do przeprowadzenia szkolenia o produktach Quantum
    3. Zarejestrować się w Programie Quantum Plus

Rejestracja, wyceny wsparcie techniczne, handlowe: quantum.ecs.pl@arrow.com

Aktualne promocje:

Quantum Channel Stars Challange
http://www.events.arrowecs.pl/quantum-channel-stars-challenge

Quantum Plus+
http://www.events.arrowecs.pl/quantum-plusAktualności
Backup dyskowy DXi4700 od Quantum
Kompletne rozwiązanie do ochrony danych maszyn wirtualnych Quantum DXi i vmPRO
Quantum w ofercie Arrow ECS!


Więcej informacji:
Łukasz Bajer
Key Account Manager
Storage
lukasz.bajer@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 12

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku