Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
O Firmie


Riverbed ma siedzibę w San Francisco w Kalifornii. Specjalizuje się w produktach do optymalizacji działania sieci WAN, zarządzania wydajnością, dostarczania aplikacji i przyspieszania funkcjonowania pamięci masowej, które pozwalają działom informatycznym zwiększać wydajność i zarządzać nią. Arrow ECS jest dla firmy Riverbed partnerem, który wprowadza do ich wieloletniej relacji specjalistyczną wiedzę o programach i produktach. Wiedzę tę zapewniają wyspecjalizowane działy sprzedaży, marketingu i inżynierii. Założona w 2002 r. firma Riverbed zatrudnia ponad 2400 pracowników i obsługuje obecnie 20 000 klientów na całym świecie, w tym dziewięć firm z listy Fortune 10 i 80% przedsiębiorstw z rankingu Global 100.

Współpraca nawiązana między firmami Riverbed i Arrow ECS zdecydowanie wykracza poza typową relację między dostawcą i dystrybutorem. W świecie, w którym aplikacje mają umożliwiać łatwy kontakt z klientami, tworzenie produktów, automatyzację procesów i wykonywanie niemal każdego zadania, twórcom rozwiązań Riverbed zależy nie tylko na zaspokajaniu potrzeb o znaczeniu krytycznym, lecz także na spełnianiu oczekiwań z nawiązką.

Dlatego współpraca firm Riverbed i Arrow ECS ma dać Partnerom pewność, że dysponują wsparciem niezbędnym do sprawnego działania tych złożonych produktów.Portfolio produktowe
 


Produkty Riverbed w ofercie Arrow ECS Polska:

SteelCentral

Większa wydajność przedsiębiorstwa dzięki widoczności aplikacji
Narzędzia do monitorowania wydajności aplikacji i sieci, które zapewniają całościowy przegląd aplikacji — od serwera do poziomu poszczególnych urządzeń — i pozwalają zagłębić się w komponenty infrastruktury ze szczegółowością na poziomie HD.
https://www.riverbed.com/products/steelcentral/index.html

SteelConnect

Tu rozpoczyna się przyszłość Twojej sieci.

SD-WAN + praca w chmurze + sieć LAN/WLAN w oddziale
Zadbaj o szybkie, elastyczne i bezpieczne udostępnianie aplikacji w przedsiębiorstwie hybrydowym.
https://www.riverbed.com/products/steelconnect.html

SteelFusion

Jak można stworzyć lepszy oddział? Pomyślmy o smartfonie...

Scentralizuj i zabezpiecz aplikacje i dane oddziału w korporacyjnym centrum przetwarzania danych, obejmij też oddział firmowymi usługami, mechanizmami zapewniającymi odporność i zabezpieczeniami.
https://www.riverbed.com/products/steelfusion.html

SteelHead

Większa produktywność dzięki optymalizacji wydajności całej sieci

Urządzenia do optymalizacji sieci WAN, które zapewniają nawet 100-krotną poprawę wydajności i pozwalają maksymalnie zaoszczędzić przepustowość przez zoptymalizowane, bezpieczne udostępnianie wszystkich aplikacji w hybrydowych sieciach WAN niezależnie od lokalizacji użytkowników.
https://www.riverbed.com/products/steelhead/index.html


Więcej informacji:
Kamil Bulanda
Field Application Engineer
Network&Security Business Unit
kamil.bulanda@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 65

Pochwal pracownika...
Wojciech Miernik
Business Development Manager
NBU
wojciech.miernik@arrow.com

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku