Lenovo

Lenovo

Lenovo

Servery Lenovo

Lenovo logo

  

Środowiska IT w przedsiębiorstwach średniej wielkości szybko ewoluują. Poprzeczka oczekiwań co do wydajności, jakości czy opłacalności świadczenia usług ustawiona jest bardzo wysoko. Elastyczne rozwiązania Lenovo umożliwiają ograniczenie ryzyka i kosztów poprzez bardziej efektywne wykorzystanie infrastruktury, którą można w razie potrzeby skalować zarówno "w górę", jak i "wszerz".

Lenovo oferuje całą gamę funkcjonalnych i innowacyjnych serwerów. Lenovo System x, Lenovo BladeCenter oraz Lenovo PureFlex to trzy rodziny produktów obejmujące liczne modele zaprojektowane specjalnie z myślą o małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach.

Przyjęta przez Lenovo zintegrowana strategia projektowania i testowania serwerów zapewnia średnim przedsiębiorstwom możliwość budowania niezawodnych, ekonomicznych i energooszczędnych infrastruktur, które będą podstawą świadczenia usług wysokiej jakości.

Lenovo System x to najpopularniejszy serwer IBM dla małych firm, charakteryzujący się łatwością instalacji i przystępną ceną. Serwery Lenovo BladeCenter umożliwiają uproszczenie infrastruktury, optymalizację zarządzania systemami i ograniczenie zużycia energii, a także obniżenie całkowitych kosztów użytkowania. IBM Power Systems to jednolita, energooszczędna i łatwa we wdrożeniu platforma dla wszystkich aplikacji działających w systemach UNIX, Linux oraz IBM i. Lenovo Flex System to rozwiązanie, które może zaspokoić potrzeby organizacji zainteresowanych migracją istniejącej infrastruktury kasetowej (blade) w celu uproszczenia zarządzania i osiągnięcia większej wydajności oraz elastyczności lub wdrożenia nowych aplikacji.

Lenovo oferuje serwery System x

Systemy IBM o architekturze x86 są teraz produktami Lenovo w USA i w innych krajach. Do czasu zakończenia transferu do Lenovo treści związane z systemami x86 będą nadal dostępne w serwisie ibm.com.

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Praktyczne informacje

Nowoczesne i wysoce skalowalne systemy z procesorami Intel i AMD zbudowane w oparciu o technologię X - Architecture. Posiadają największą dowolność wyboru systemu operacyjnego.

Szeroka oferta Lenovo BladeCenter, to odpowiedź na problemy wynikające ze złożoności współczesnych środowisk informatycznych. W skład tej architektury wchodzą obudowy o dużej gęstości, w których można instalować wysoko-wydajne, wymienne podczas pracy serwery obsługujące procesory Intel, AMD, Power oraz Cell. W ramach oferty IBM BladeCenter dostępna jest szeroka gama opcji sieciowych zintegrowanych w obudowach BladeCenter, dzięki czemu upraszcza się infrastrukturę i zarządzanie nią a jednocześnie maleją całkowite koszty użytkowania.

Express Seller

Wybierz z całej gamy rozwiązań IBM System x Express produkty dostosowane do wielkości Twojego przedsiębiorstwa. Prekonfigurowane serwery IBM System x Express są łatwe do zainstalowania, wdrożenia i zarządzania, w cenach na które pozwolić sobie mogą małe i średnie przedsiębiorstwa.

Ogólne informacje o ofercie

Ogólne informacje o ofercie

 

Hiperkonwergencja w wydaniu Lenovo & Nutanix

 

Analityka biznesowa w wydaniu Lenovo & SAP

Katalog produktów Lenovo Data Center Group

Sprawdź

 

Dlaczego warto postawić na hiperkonwergencję

Sprawdź 

 

Analityka biznesowa w czasie rzeczywistym

Sprawdź

Centrum danych definiowane przez przyszłe wymagania

Sprawdź

 

Bezproblemowa hiperkonwergencja - rozwiązanie ThinkAgile dla Nutanix

Sprawdź

 

Cyfrowa Transformacja przedsiębiorstw z SAP HANA

Sprawdź

       

Rozwiązanie Lenovo dla SAP HANA

Sprawdź

Osoby kontaktowe

Sebastian Sztynder

Sebastian Sztynder

Product Manager

moc.worra@rednytzS.naitsabeS

Telefon: +48 12 616 43 48

Tel. kom.: +48 601 820 122