Nowe urządzenia sieciowe Demo Dell EMC

Ważne informacje. Bądź na bieżąco.

Nowe urządzenia sieciowe Demo Dell EMC

Już od dziś szukaj nowych urządzeń sieciowych Dell DEMO w ofercie Arrow ECS. Nasza oferta zostaje wzbogacona o urządzenia do budowania infrastruktury sieciowej w obszarze tzw. warstwy dostępowej czyli urządzeń typu: telefony, laptopy, drukarki itp.
{[description]}

Nasze nowe urządzenia sieciowe Dell EMC:

  • Przełączniki N2024

    Przełączniki Dell N2000 to seria przeznaczona głównie do warstwy dostępowej oferując złącza 1GbE z uplinkami 10GbE zaprojektowana z myślą o modernizacji i skalowaniu infrastruktury sieciowej. Przełączniki L2, light L3, oferują szeroki zakres funkcjonalności, a także jednolite i uproszczone zarządzanie, zarówno poprzez poziomu konsoli CLI oraz przeglądarki internetowej.

  • Punkt dostępowy Aerohive AP122

    Punkt dostępowy pracujący w standardzie 802.11ac oferujący maksymalną prędkość transmisji do 876 Mbps. Urządzenie może być zasilane przewodem Ethernet w standardzie PoE lub dedykowanym osobnym zasilaczem o napięciu zasilania 12V. Wyposażony w gniazdo RJ45 1000Base-T służące do komunikacji i zarządzania. Punkt dostępowy zarządzany jest z chmury.

  • Punkt dostępowy Aerohive AP130

    Punkt dostępowy pracujący w standardzie 802.11ac oferujący maksymalną prędkość transmisji do 876 Mbps. Urządzenie może być zasilane przewodem Ethernet w standardzie PoE lub dedykowanym osobnym zasilaczem o napięciu zasilania 12V. Wyposażony w gniazdo RJ45 1000Base-T służące do komunikacji i zarządzania. Punbkt dostępowy zarządzany jest z chmury.

Przejdź do zakładki DEMO Dell EMC

Wojciech Pilarski

Wojciech Pilarski

Networking Product Manager

moc.worra@iksraliP.hceicjoW

Telefon:

Tel. kom.: