Oracle

Oracle

Oracle

O producencie

Oracle logo

  

Oracle jako globalny dostawca rozwiązań dla przedsiębiorstw w zakresie przetwarzania w chmurze, pomaga firmom różnej wielkości w cyfrowej transformacji. Oferta Oracle Cloud obejmuje najnowocześniejsze technologie, takie jak oprogramowanie jako usługa (SaaS), platforma jako usługa (PaaS), infrastruktura jako usługa (IaaS) i dane jako usługa (DaaS).

Oracle wspiera swoich klientów w budowaniu strategii i kontynuowaniu migracji ich systemów informatycznych do chmury z różnych punktów wyjściowych i w różnym zakresie: nowe aplikacje w chmurze, starsze środowiska i wdrożenia hybrydowe. Oferowany przez Oracle kompleksowy, zintegrowany model usług chmurowych ułatwia uruchamianie rozwiązań klientów w chmurze oraz ich rozbudowę w miarę rozwoju firmy.W aplikacjach, platformie i infrastrukturze Oracle wykorzystano najnowsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), automatyczne uczenie (ML), łańcuch bloków (blockchain) i Internet rzeczy (IoT), które pomagają klientom w wyróżnieniu się na tle konkurencji i osiąganiu wymiernych korzyści.

Przejdź na stronę Oracle

Arrow ECS jest jedynym dystrybutorem firmy Oracle na rynku polskim. Nasze działania obejmują zarówno wsparcie Partnerów w bieżących procesach sprzedażowych jak i działania umacniające rozwój sieci partnerskiej Oracle. W tym zakresie dysponujemy sprzętem demo, wspieramy wiedzą technologiczną oraz wspólnie z Oracle prowadzimy Parter HUB.

Partner HUB to inicjatywa posiadająca trzy filary: Innovation & Modernization Center z ofertą dla Partnerów aplikacyjnych, którzy chcą przenieść swoje rozwiązania do technologii Oracle lub wzbogacić swoje rozwiązania o kolejne elementy produktowe oferty Oracle. Drugim filarem jest Studio wspierające eventy marketingowe Partnerów oraz trzecim: Partner Academy – oferujące szkolenia dedykowane wyłącznie dla Partnerów.

Oracle Partner Hub

Kalendarz szkoleń Oracle Partner Academy

  

 

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

 

Jak wspieramy partnerów?

Umowa dystrybucyjna określa warunki współpracy partnera klasy VAD (Value Added Distributor). Na podstawie tej umowy wybrani Partnerzy Oracle Polska będą mogli nabywać produkty technologiczne Oracle w firmie Arrow ECS. Firma ta ponadto zwiększy ofertę szkoleniową dla Partnerów i stworzy centrum migracyjne rozwiązań partnerskich. Obecnie Arrow ECS jest pierwszym i jedynym autoryzowanym dystrybutorem Oracle w Polsce, którego głównym obszarem działania będzie rynek małych i średnich firm (SMB).Wzmiankowana umowa wyszczególnia także zakres odpowiedzialności firmy Arrow ECS za pozyskiwanie nowych Partnerów Oracle, w szczególności działających na rynku SMB.

Rozwiązania

Osoby kontaktowe

Artur Malinowski

Artur Malinowski

Business Unit Manager

moc.worra@ikswonilam.rutra

Telefon: +48 126 164 343

Tel. kom.: +48 605 559 596

Piotr Okal

Piotr Okal

Sales Manager Team Leader

moc.worra@lako.rtoip

Tel. kom.: +48 601 821 634

Przemysław Czyż

Przemysław Czyż

Business Development Manager

moc.worra@zyzC.walsymezrP

Telefon: +48 12 616 43 34

Tel. kom.: +48 785 787 035

Łukasz Rogulski

Łukasz Rogulski

Key Account Manager

moc.worra@ikslugor.zsakul

Telefon: +48 126 164 364

Tel. kom.: +48 601 824 483

Marek Kaczmar

Marek Kaczmar

Inside Sales

moc.worra@ramzcaK.keraM

Telefon: +48 12 616 43 15