Oracle

Oracle

Oracle

O producencie

Oracle logo

  

Oracle jako globalny dostawca rozwiązań dla przedsiębiorstw w zakresie przetwarzania w chmurze, pomaga firmom różnej wielkości w cyfrowej transformacji. Oferta Oracle Cloud obejmuje najnowocześniejsze technologie, takie jak oprogramowanie jako usługa (SaaS), platforma jako usługa (PaaS), infrastruktura jako usługa (IaaS) i dane jako usługa (DaaS).

Oracle wspiera swoich klientów w budowaniu strategii i kontynuowaniu migracji ich systemów informatycznych do chmury z różnych punktów wyjściowych i w różnym zakresie: nowe aplikacje w chmurze, starsze środowiska i wdrożenia hybrydowe. Oferowany przez Oracle kompleksowy, zintegrowany model usług chmurowych ułatwia uruchamianie rozwiązań klientów w chmurze oraz ich rozbudowę w miarę rozwoju firmy.

W aplikacjach, platformie i infrastrukturze Oracle wykorzystano najnowsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), automatyczne uczenie (ML), łańcuch bloków (blockchain) i Internet rzeczy (IoT), które pomagają klientom w wyróżnieniu się na tle konkurencji i osiąganiu wymiernych korzyści.

Obecnie 430 000 klientów w 175 krajach korzysta z technologii Oracle, która pozwalaja im efektywnie wykorzystywać możliwości biznesowe i rozwiązywać praktyczne problemy. Oracle pomaga klientom na wszystkich etapach cyfrowej transformacji, świadcząc usługi doradcze i finansowe, zapewniając asystę techniczną i prowadzając szkolenia.

Przejdź na stronę Oracle

Adres biura producenta
Oracle sp z o.o.
Ul. Przyokopowa 31
01-208, Warszawa

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

 

Oracle Partner Hub

 

Wydarzenia

Oracle workshop: Lift and Shift for Java EE and WLS


06.03.2018
Oracle Polska ul.Przyokopowa 31 Warszawa (6 piętro)
Rejestracja

Oracle Cloud Hackathon 2018


21.03.2018
Kraków/Warszawa
Rejestracja
Kalendarium Wydarzeń

Jak wspieramy partnerów?

Umowa dystrybucyjna określa warunki współpracy partnera klasy VAD (Value Added Distributor). Na podstawie tej umowy wybrani Partnerzy Oracle Polska będą mogli nabywać produkty technologiczne Oracle w firmie Arrow ECS. Firma ta ponadto zwiększy ofertę szkoleniową dla Partnerów i stworzy centrum migracyjne rozwiązań partnerskich. Obecnie Arrow ECS jest pierwszym i jedynym autoryzowanym dystrybutorem Oracle w Polsce, którego głównym obszarem działania będzie rynek małych i średnich firm (SMB).Wzmiankowana umowa wyszczególnia także zakres odpowiedzialności firmy Arrow ECS za pozyskiwanie nowych Partnerów Oracle, w szczególności działających na rynku SMB.

Rozwiązania

Osoby kontaktowe

Artur Malinowski

Artur Malinowski

Business Unit Manager

artur.malinowski@arrow.com

Telefon: +48 126 164 343

Tel. kom.: +48 605 559 596

Piotr Okal

Piotr Okal

Sales Manager Team Leader

piotr.okal@arrow.com

Tel. kom.: +48 601 821 634

Przemysław Czyż

Przemysław Czyż

Business Development Manager

Przemyslaw.Czyz@arrow.com

Telefon: +48 12 616 43 34

Tel. kom.: +48 785 787 035

Łukasz Rogulski

Łukasz Rogulski

Key Account Manager

lukasz.rogulski@arrow.com

Telefon: +48 126 164 364

Tel. kom.: +48 601 824 483

Marek Kaczmar

Marek Kaczmar

Inside Sales

Marek.Kaczmar@arrow.com

Telefon: +48 12 616 43 15