Zostaw e-mail i dowiedz się jak chmura Oracle Cloud może rozwinąć Twoją firmę. 

Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Cloud Corner

Aktualności

  

W dniach 19-21 marca 2018 odbyła się pierwsza polska edycja  Oracle Cloud Hackathon. W wydarzeniu wzięło udział 10 partnerów którzy przenieśli 11 aplikacji do Oracle Cloud. Już wkrótce opisy tych aplikacji znajdą się na tej stronie poniżej.

Wszystkim Partnerom oferujemy dostęp do ich aplikacji na potrzeby prezentacji klientom. Partnerów specjalizowanych, Oracle wspiera budżetami marketingowymi. 

W Oracle Cloud Hackathon biorą udział 2-3 osobowe zespoły od Partnera. Podczas Oracle Cloud Hackathon organizator zapewnia dostęp do środowisk oraz wsparcie konsultantów. Prosimy o zgłaszanie wstępnego zainteresowania udziałem w kolejnej edycji. Ilośc miejsc ograniczona. (Termin edycji nie jest jeszcze ustalony). 

 

 Wstępne zainteresowanie - ankieta

Jak to działa?

Cloud Corner to miejsce, w którym w dogodnym czasie każdy może skorzystać ze stanowisk z dostępem do szerokiej gamy serwisów z ofert Oracle Cloud i swobodnie przetestować ich działanie. Oferujemy wsparcie inżynierów Oracle i Arrow aby ułatwić Państwu start i łagodne wejście w środowisko Cloudowe. W szczególności Partnerów wspieramy w zakresie instalacji ich aplikacji w środowisku chmurowym oraz tworzeniu nowych, już z założenia przygotowanych do wykorzystania serwisów chmurowych rozwiązań. Ale Cloud Corner to także wspólny obszar  spotkań partnerów z klientami. Każdy z partnerów może po przeniesieniu swoich aplikacji do środowiska cloudowego zaprezentować je swoim potencjalnym klientom. Wszystko to przy aromatycznej kawie z mlecznym obłoczkiem.

Partnerzy

erdeIT   Solet   Softman   Tecna   Pretius

Aplikacje

Bnovation

Firma Solet posiada w swoim portfolio autorski system klasy Development Unblocker o nazwie Bnovation. Zastosowanie platformy Bnovation wyzwala zaangażowanie pracowników w zmiany i...

Mam zdanie

Mam Zdanie zostało utworzone firmę Pretius w 2010 roku jako pierwszy ogólnopolski serwis wspomagający prowadzenie otwartych konsultacji społecznych. Powstał w odpowiedzi na potrzebę...

erdeIT GIS

Potrzebujesz system, który prezentuje i analizuje Twoje dane na mapie? Rozwiązanie erdeGIS jest systemem klasy Cloud GIS zapewniającym przetwarzanie danych w chmurze i jednocześnie...

Zobacz

Cloud Corner

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwonimy do Ciebie