Zostaw e-mail i dowiedz się jak chmura Oracle Cloud może rozwinąć Twoją firmę. 

Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Cloud Corner

Aktualności

  

W dniach 28 - 29 listopada odbędzie się kolejna, trzecia już polska edycja Oracle Cloud Hackathon. Przewidujemy udział conajmniej 10 partnerów.

Wszystkim Partnerom oferujemy dostęp do ich aplikacji na potrzeby prezentacji klientom. Partnerów specjalizowanych, Oracle wspiera budżetami marketingowymi. 

W Oracle Cloud Hackathon biorą udział 2-3 osobowe zespoły od Partnera. Podczas Oracle Cloud Hackathon organizator zapewnia dostęp do środowisk oraz wsparcie konsultantów. Prosimy o rejestrowanie się wypełniając poniższą ankietę.

Ilość miejsc ograniczona.

Lokalizacja:
Oracle Cloud Center of Excellence Warszawa
ul. Krakowiaków 48
02-255 Warszawa

Ankieta rejestracyjna na wydarzenie 28 - 29 listopada Warszawa

Jak to działa?

Cloud Corner to miejsce, w którym w dogodnym czasie każdy może skorzystać ze stanowisk z dostępem do szerokiej gamy serwisów z ofert Oracle Cloud i swobodnie przetestować ich działanie. Oferujemy wsparcie inżynierów Oracle i Arrow aby ułatwić Państwu start i łagodne wejście w środowisko Cloudowe. W szczególności Partnerów wspieramy w zakresie instalacji ich aplikacji w środowisku chmurowym oraz tworzeniu nowych, już z założenia przygotowanych do wykorzystania serwisów chmurowych rozwiązań. Ale Cloud Corner to także wspólny obszar  spotkań partnerów z klientami. Każdy z partnerów może po przeniesieniu swoich aplikacji do środowiska cloudowego zaprezentować je swoim potencjalnym klientom. Wszystko to przy aromatycznej kawie z mlecznym obłoczkiem.

Partnerzy

erdeIT   Solet   Softman   Tecna   Pretius

Zobacz

Cloud Corner

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwonimy do Ciebie