Zostaw e-mail i dowiedz się jak chmura Oracle Cloud może rozwinąć Twoją firmę. 

Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Cloud Corner

Aktualności

  

Realizując swoją misję Cloud Corner proponuje Partnerom udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest Oracle Cloud Hackathon.

Zapraszamy Partnerów by w twórczej atmosferze usiedli razem z nami na 2 dni i w obecności konsultantów, przenieśli lub zaimplementowali swoje rozwiązanie w chmurze. Organizatorzy zapewniają dostęp do środowisk. Po implementacji wszystkie rozwiązania pozostaną w chmurze i będę udostępniane na życzenie w celach prezentacyjnych. Każde rozwiązanie powinno zostać opisane przez Partnera w celach marketingowych. Partner, informacje o rozwiązaniu w chmurze umieści na swojej stronie firmowej. Informacja zostanie także umieszczona w Oracle Market Place oraz na stronie Cloud Cornera ktora jest dedykowana na rynek polski. Na zakończenie Partner będzie miał możliwość zaprezentowania swojego rozwiązania w gronie sprzedawców i przedstawicieli firmy Oracle.

Zakladamy, że udział wezmą 2-3 osobowe zespoły od Partnera. Prosimy o zgłaszanie wstępnego zainteresowania w celu omówienia szczegółów.

Wszyscy Partnerzy którzy posiadać będą specjalizację na koniec marca 2018, mogą liczyć na dofinansowanie ze strony Oracle aktywności marketingowej promującej rozwiązanie. Partner przystępując do programu wyraża zgodę na informowanie o jego udziale w wydarzeniu przez Oracle i Arrow.

 

Jak to działa?

Cloud Corner to miejsce, w którym w dogodnym czasie każdy może skorzystać ze stanowisk z dostępem do szerokiej gamy serwisów z ofert Oracle Cloud i swobodnie przetestować ich działanie. Oferujemy wsparcie inżynierów Oracle i Arrow aby ułatwić Państwu start i łagodne wejście w środowisko Cloudowe. W szczególności Partnerów wspieramy w zakresie instalacji ich aplikacji w środowisku chmurowym oraz tworzeniu nowych, już z założenia przygotowanych do wykorzystania serwisów chmurowych rozwiązań. Ale Cloud Corner to także wspólny obszar  spotkań partnerów z klientami. Każdy z partnerów może po przeniesieniu swoich aplikacji do środowiska cloudowego zaprezentować je swoim potencjalnym klientom. Wszystko to przy aromatycznej kawie z mlecznym obłoczkiem.

Partnerzy

erdeIT   Solet   Softman   Tecna   Pretius

Aplikacje

Bnovation

Firma Solet posiada w swoim portfolio autorski system klasy Development Unblocker o nazwie Bnovation. Zastosowanie platformy Bnovation wyzwala zaangażowanie pracowników w zmiany i...

Mam zdanie

Mam Zdanie zostało utworzone firmę Pretius w 2010 roku jako pierwszy ogólnopolski serwis wspomagający prowadzenie otwartych konsultacji społecznych. Powstał w odpowiedzi na potrzebę...

erdeIT GIS

Potrzebujesz system, który prezentuje i analizuje Twoje dane na mapie? Rozwiązanie erdeGIS jest systemem klasy Cloud GIS zapewniającym przetwarzanie danych w chmurze i jednocześnie...

Zobacz

Cloud Corner

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwonimy do Ciebie