Quantum

Quantum

Quantum

O producencie

Quantum logo

  

Quantum jest wiodącym ekspertem w zakresie przechowywania danych, dostarcza inteligentnych rozwiązań dla przechwytywania, udostępniania i ochrony cyfrowych zasobów w trakcie całego ich cyklu życia.

Rozwiązania Quantum pomagają klientom zmaksymalizować wartość zasobów tak, pomagając klientom osiągać ich cele.

Bez znaczenia czy jest to studio filmowe, programistyczne tworzące nowy film czy grę wideo, czy są to uczelnie, centra naukowe potrzebujące przyspieszyć procesy analizy danych i dokonać kolejnego odkrycia, czy przedsiębiorstwo które potrzebuje usprawnić swoje procesy.

Customer Stories

 

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Rozwiązania i technologie

Rozwiązania DXi™ do tworzenia dyskowych kopii zapasowych oparte na opatentowanej deduplikacji wykorzystującej zmienną długość bloków oferują łatwą i opłacalną integrację z istniejącą infrastrukturą kopii zapasowych.

Oprogramowanie i urządzenia wirtualizacyjne vmPRO przyspieszają i upraszczają tworzenie i przywracanie kopii zapasowych środowisk VMware dzięki możliwości wykonywania kopii zapasowych w natywnym formacie. Odtworzenie jest możliwe bez konieczności pośrednictwa systemu backupowego.

System kopii zapasowych i odzyskiwania awaryjnego jako usługa Q-Cloudoferuje bezpieczną, skalowalną i wydajną ochronę danych klasy biznesowej.

Biblioteki taśmowe Scalar™ oferują najlepsze w swojej klasie zarządzanie, monitorowanie, integralność i bezpieczeństwo a przy tym bezproblemowo współpracują z dyskami, tworząc kompletne rozwiązanie do ochrony danych.

Scalar LTFS oferuje nowe metody zarządzania danymi i dostępu do danych. Nadaje się idealnie do przenoszenia przepływów pracy, ochrony treści i archiwów. Korzystaj z wszystkich zalet technologii LTFS w bibliotekach Quantum Scalar, stosując taśmy jako system przechowywania NAS

Rozwiązania Lattus™ do obiektowego przechowywania danych oferują wysoce skalowalne, trwałe i opłacalne archiwa dyskowe poziomu petabajtowego, umożliwiające nieprzerwane i wolne od migracji przechowywanie danych na dyskach.

Rozwiązania StorNext™ łączą udostępnianie plików i archiwizację danych z przejrzystym przechowywaniem wielopoziomowym, zapewniając niezrównaną wydajność i skalowalność w najbardziej wymagających, obciążonych danymi środowiskach. Dostępne zarówno w postaci gotowych preinstalowanych urządzeń (Xcellis, Artico) jak i postaci oprogramowania.

StorageCare™ Global Services niezawodne i błyskawiczne wsparcie stworzone po to, aby sprostać Twoim unikalnym wymogom i chronić Twoje inwestycje w dłuższej perspektywie.

Jak zostać partnerem?

  1. Rejestracja na stronie: alliance.quantum.com/emea/English/
  2. Zaprosić nas do przeprowadzenia szkolenia o produktach Quantum
  3. Zarejestrować się w Programie Quantum Plus

Rajestracja, wyceny wsparcie techniczne, handlowe: quantum.ecs.pl@arrow.com

Osoby kontaktowe

Łukasz Bajer

Łukasz Bajer

Key Account Manager

moc.worra@rejaB.zsakuL

Telefon: +48 12 616 43 12

Tel. kom.: +48 605 052 189