Riverbed

Riverbed

Riverbed

Riverbed logo

  

Riverbed specjalizuje się w produktach do optymalizacji działania sieci WAN, zarządzania wydajnością, dostarczania aplikacji i przyspieszania funkcjonowania pamięci masowej, które pozwalają działom informatycznym zwiększać wydajność i zarządzać nią.

Riverbed ma siedzibę w San Francisco w Kalifornii. Specjalizuje się w produktach do optymalizacji działania sieci WAN, zarządzania wydajnością, dostarczania aplikacji i przyspieszania funkcjonowania pamięci masowej, które pozwalają działom informatycznym zwiększać wydajność i zarządzać nią.

Arrow ECS jest dla firmy Riverbed partnerem, który wprowadza do ich wieloletniej relacji specjalistyczną wiedzę o programach i produktach. Wiedzę tę zapewniają wyspecjalizowane działy sprzedaży, marketingu i inżynierii. Założona w 2002 r. firma Riverbed zatrudnia ponad 2400 pracowników i obsługuje obecnie 20 000 klientów na całym świecie, w tym dziewięć firm z listy Fortune 10 i 80% przedsiębiorstw z rankingu Global 100.

Współpraca nawiązana między firmami Riverbed i Arrow ECS zdecydowanie wykracza poza typową relację między dostawcą i dystrybutorem. W świecie, w którym aplikacje mają umożliwiać łatwy kontakt z klientami, tworzenie produktów, automatyzację procesów i wykonywanie niemal każdego zadania, twórcom rozwiązań Riverbed zależy nie tylko na zaspokajaniu potrzeb o znaczeniu krytycznym, lecz także na spełnianiu oczekiwań z nawiązką.

Dlatego współpraca firm Riverbed i Arrow ECS ma dać Partnerom pewność, że dysponują wsparciem niezbędnym do sprawnego działania tych złożonych produktów.

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

Produkty Riverbed w ofercie Arrow ECS Polska

SteelCentral

Większa wydajność przedsiębiorstwa dzięki widoczności aplikacji
Narzędzia do monitorowania wydajności aplikacji i sieci, które zapewniają całościowy przegląd aplikacji — od serwera do poziomu poszczególnych urządzeń — i pozwalają zagłębić się w komponenty infrastruktury ze szczegółowością na poziomie HD.

Więcej

SteelConnect

Tu rozpoczyna się przyszłość Twojej sieci.
SD-WAN + praca w chmurze + sieć LAN/WLAN w oddziale
Zadbaj o szybkie, elastyczne i bezpieczne udostępnianie aplikacji w przedsiębiorstwie hybrydowym.

Więcej

SteelFusion

Jak można stworzyć lepszy oddział? Pomyślmy o smartfonie...
Scentralizuj i zabezpiecz aplikacje i dane oddziału w korporacyjnym centrum przetwarzania danych, obejmij też oddział firmowymi usługami, mechanizmami zapewniającymi odporność i zabezpieczeniami.

Więcej

SteelHead

Większa produktywność dzięki optymalizacji wydajności całej sieci
Urządzenia do optymalizacji sieci WAN, które zapewniają nawet 100-krotną poprawę wydajności i pozwalają maksymalnie zaoszczędzić przepustowość przez zoptymalizowane, bezpieczne udostępnianie wszystkich aplikacji w hybrydowych sieciach WAN niezależnie od lokalizacji użytkowników.

Więcej

Wydarzenia

Osoby kontaktowe

Kamil Bulanda

Kamil Bulanda

Field Application Engineer

moc.worra@adnalub.limak

Telefon: +48 12 616 43 65

Tel. kom.: +48 602 307 574

Wojciech Miernik

Wojciech Miernik

Business Development Manager

moc.worra@kinreiM.hceicjoW

Telefon: +48 12 616 43 00

Tel. kom.: +48 601 960 141