Splunk

Splunk

Splunk

 

O producencie

Dell EMC partner logo

    

"Splunk pomaga klientom rozwiązywać problemy w sposób, o jakim nigdy wcześniej nie mogli marzyć. W Splunk potrzebujesz tylko przeglądarki i wyobraźni."

Splunk to wiodący producent oprogramowania dla danych maszynowych, które umożliwia klientom uzyskanie w czasie rzeczywistym informacji operacyjnych. Misją firmy jest sprostanie wyzwaniom i możliwościom zarządzania masowymi strumieniami dużych danych.

Firma Splunk Inc. została założona, aby realizować nową, przełomową wizję: udostępniać dane maszynowe przydatne i wartościowe dla wszystkich.
Dane maszynowe to jedna z najszybciej rosnących i najcenniejszych części dużych zbiorów danych - generowane przez każdy komponent infrastruktury IT, aplikacje, urządzenia mobilne, strumienie witryn internetowych, dane społecznościowe i inne.

Przejdź do strony producenta

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

Wartości

Odpowiedzi w czasie rzeczywistym

Splunk umożliwia analizę danych w czasie rzeczywistym pozwalając na szybkie podejmowanie właściwych decyzji, przewidywanie incydentów oraz odpowiednie reagowanie na nie.

Dane maszynowe

Użyj rozwiązań Splunk by lepiej zrozumieć procesy zachodzące w organizacji oraz zdobądź cenną wiedzę o infrastrukturze i zagrożeniach dzięki analizie danych maszynowych pochodzących z dowolnego źródła.

Skalowalność

Rozwiązania Splunk pozwalają na przechowywanie i przeszukiwanie dowolnej ilości danych skalując się do setek TB, dzięki czemu są odpowiednie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Nauczanie maszynowe

Splunk wykorzystuje zaawansowane algorytmy nauczania maszynowego pozwalając na automatyzację wykrywania anomalii oraz identyfikację szkodliwych zachowań niezależnie od ilości danych.

Produkty

Splunk Enterprise Security

Splunk Enterprise Security to rozwiązanie klasy SIEM, które umożliwia zespołom bezpieczeństwa szybko wykrywać oraz odpowiednio reagować na zewnętrzne i wewnętrzne incydenty bezpieczeństwa.
Analiza danych w czasie rzeczywistym z nieograniczonej ilości źródeł, takich jak urządzenia sieciowe, stacje robocze, skanery podatności, systemy ochrony antywirusowej itp., daje możliwość odpowiedniego zabezpieczenia najbardziej krytycznych zasobów każdej organizacji bez względu na jej wielkość. Wykrywanie anomalii, monitorowanie ruchu sieciowego, określanie ryzyka związanego z zasobami, łatwe budowanie reguł korelacji i raportów, to tylko niektóre z cech Splunk ES, które pozwalają na zbudowanie w pełni dojrzałego Operacyjnego Centrum Bezpieczeństwa (SOC).

 

Osoby kontaktowe

Krzysztof Drewniak

Krzysztof Drewniak

Business Unit Manager

moc.worra@kainwerD.fotzsyzrK

Telefon: +48 12 616 43 90

Tel. kom.: +48 500 161 504