Symantec

Symantec

Symantec

O producencie

Symantec logo

  

Firma Symantec to światowy lider w zakresie oprogramowania infrastrukturalnego, które pozwala firmom i klientom odzyskać pewność w połączonym świecie.

Firma pomaga klientom ochraniać swoją infrastrukturę, informacje i interakcje, dostarczając oprogramowanie i usługi, które odpowiadają na problemy z zakresu bezpieczeństwa, dostępności, zgodności z przepisami i wydajności.

Firma Symantec, posiadająca siedzibę w Cupertino w Kalifornii, prowadzi działalność w ponad 40 krajach.

Firma Symantec posiada wyjątkowe możliwości podjęcia działań na polu ryzyka i złożoności. Zabezpieczamy i zarządzamy informacjami na całym świecie dzięki zaawansowanej technologii, eksperckim zasobom oraz nieporównywalnemu przeglądowi globalnego krajobrazu zagrożeń. 

Proponujemy również niepowtarzalne możliwości ograniczenia złożoności poprzez ustandaryzowanie oraz zautomatyzowanie oprogramowania i procesów zarządzania zróżnicowanymi środowiskami. Standaryzacja zapewnia, że każdorazowo wykonywane będą te same procesy, co z kolei jest pierwszym krokiem w stronę automatyzacji. Automatyzacja natomiast ogranicza liczbę operacji ręcznych i poprawia zakres kontroli, tak aby posiadane zasoby przekładały się na maksymalną wydajność. 

Informacje dla nowych i obecnych Partnerów Symantec

  

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu

 

Osoby kontaktowe

Kamil Hydzik

Kamil Hydzik

Product Manager

moc.worra@kizdyH.limaK

Telefon: +48 12 616 43 29

Tel. kom.: +48 601 823 356