McAfee

McAfee


McAfee (Intel Security) to obecnie najwiekszy na świecie producent skuipiony tylko i wyłączenie na rozwiązaniach z dziedziny bezpieczeństwa IT. W swoim portfolio posiada ponad 100 produktów służących zarówno do ochrony stacji końcowych, serwerów oraz infrastruktury siesiowej. Rozwiązania McAfee projektowane są z myślą o wzajemnej współpracy, łącząc oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem, programami szpiegującymi i wirusami wraz z funkcjami zarządzania bezpieczeństwem umozliwiający szeroki wgląd i analizę zagrożeń w czasie rzeczywistym.

Network Security

McAfee Network Security Platform (IPS)

Platforma zabezpieczająca infrastrukturę przed włamaniami za pomocą wielowarstwowej bezsygnaturowej technologi IPS. Jedno z najwyżej pozycjonowanych rozwiązań będących dedykowanym IPS'em na rynku.

Dowiedz się więcej

McAfee Advanced Threat Defense

Platforma do wykrywania zaawansowanych ataków za pomocą analizy statycznej i dynamicznej (w zewnętrznym środowisku) integrująca się z innymi rozwiązaniami bezpieczeństwa takimi jak ochrona endpointów, IPS czy proxy Webowe.

Dowiedz się więcej

McAfee Endpoint Protection

McAfee Endpoint Security

Zaawansowana ochrona urządzeń końcowych z centralnym zarządzaniem, dodatkową technologią ochrony przed atakami 0-day (Hostowy IPS), pełnym szyfrowaniem dysków i plików oraz folderów. Pakiet zawiera w sobie również silnik antysmap i antymalware dla urzytkowników poczty skonfigurowanej na serwerach MS Exchange lub Lotus.

Dowiedz się więcej

McAfee Endpoint Threat Defense and Response

Zaawansowane oprogramowanie do ochrony przed Ransomware, umożliwiające wewnętrzną wymianę informacji pomiędzy endpointami oraz innymi systemami McAfee oraz oprogramowanie klasy EDR do proaktywnego, bezsygnaturowego wyszukiwania zagrożeń wewnątrz infrastruktury.

Dowiedz się więcej

SIEM

Enterprise Security Manager

McAfee Enterprise Security Manager SIEM został zbudowany od początku, jako narzędzie operacyjne pozwalające uprościć i wzmocnić procesy związane z zarządzaniem bezpieczeństwem. Stworzona architektura powstała dzięki tysiącom ludzi i lat badań i rozwoju, co w rezultacie dało zaawansowaną technologię i liczne patenty. Wszystko to zawarte jest w McAfee ESM, który dostarcza intuicyjny i interaktywny interfejs oraz niezwykle szybki silnik raportujący, który skraca czas pomiędzy wystąpieniem incydentu a poinformowaniem o tym operatora.

Rozwiązanie składa się z poniższych komponentów:

  • ESM – centralny komponent systemu, który przechowuje zdarzenia przetworzone i zarządza całym środowiskiem.
  • ELM – komponent przechowywujący logi surowe w ramach konkretnych regulacji lub ewentualnej potrzeby przedstawienia dowodów w sądzie. 
  • Receiver – komponent odbierający zdarzenia od źródeł oraz realizujący parsowanie, normalizacja oraz agregację zdarzeń.
  • ACE – centralny komponent korelujący zdarzenia. Realizuje agregację realtime, historyczną, opartą o reguły, opartą o ryzyku oraz korelację informacji flow.

Dowiedz się więcej

McAfee Threat Intelligence Exchange

Wewnętrzny serwer reputacji i inteligencji oraz szyna wymiany informacji pomiędzy endpointami oraz róznymi systemami bezpieczeństwa McAfee.

Dowiedz się więcej

DataBase Security

Data Protection & Encryption

System ochrony przed wyciekiem danych dający możliwość monitorowania, raportowania, blokowania i zarządzania operacjami na danych z bardzo dużymi możliwością konfiguracji. Polityki bezpieczeństwa mogą być konfigurowane per użytkownik & per plik oraz być zintegrowane z Active Directory. System zawiera w sobie również oprogramowanie do pełnego szyfrowania dysków, zarządzania portami USB oraz szyfroania plików, folderów, oraz zewn. nośników danych.

Dowiedz się więcej

Server Security

McAfee Management for Optimized Virtual Environments (MOVE) AntiVirus

System antymalware zbudowany z myślą o środowisku wirtualnym. Agentowa i bezagentowa ochrona wirtualnych serwerów oraz wirtualnych desktopów.

Dowiedz się więcej