Zostaw e-mail i dowiedz się jak Oracle ODA może rozwinąć Twoją firmę. 

ODA
Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Administrowanie

https://www.arrowecs.pl/uploads/miniserwisy/oracle

Cechą charakterystyczną systemu Oracle Database Appliance (ODA) jest prostota obsługi. Producent dostarcza narzędzie instalacyjne Oracle Appliance Manager, dzięki któremu w łatwy sposób skonfigurujemy i będziemy zarządzać systemem ODA.

Oprogramowanie Oracle Database Appliance Manager doskonale nadaje się do wykonywania wielu czynności, upraszczając i automatyzując zadania, które wcześniej trzeba było realizować od podstaw samodzielnie.

Oracle Appliance Manager ponadto automatycznie gromadzi i kompiluje odpowiednie dzienniki i zdarzenia, aby zapewnić możliwość szybkiego przeanalizowania i naprawienia błędów.

Wszystko w zestawie

Przez to, że ODA to specjalnie zaprojektowany system zintegrowany, w którym sprzęt i oprogramowanie współpracują ze sobą i zostały optymalnie dobrane, można liczyć na świetną niezawodność. Ułatwia to działowi pomocy technicznej szybką diagnostykę i rozwiązywanie problemów, a także instalowanie programów korygujących, obejmujących cały system – w tym system operacyjny, bazę danych, oprogramowanie klastrowe i narzędzia do zarządzania pamięcią masową (z ang. storage).

ODA bardzo odciąża dział IT, oszczędzając czas, a co za tym idzie - pieniądze. Jeśli zdecydujesz się na ODA, informatycy mogą zajmować się innymi zadaniami, przyczyniając się bardziej do rozwoju firmy, nie zaś do samego utrzymywania i konserwacji.

Aktywność Zadania w systemie zbudowanym samodzielnie Zadania w systemie ODA
Konserwacja
  • Poszukiwanie zależności między programami korygującymi
  • Zlokalizowanie programów korygujących
  • Testowanie samodzielne, aby mieć pewność, że wszystko działa poprawnie
  • Wystarczy uruchomić narzędzie Oracle Appliance Manager
Pomoc techniczna
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących konfiguracji przy wsparciu działu pomocy technicznej
  • Zlokalizowanie plików dziennika
  • Wysłanie zamówień serwisowych
  • Wystarczy skorzystać z narzędzia Oracle Appliance Manager i funkcji Automated Service Request
Zadzwonimy do Ciebie