Zostaw e-mail i dowiedz się jak chmura Oracle Cloud może rozwinąć Twoją firmę. 

Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Arrow Oracle Cloud

Oracle Cloud

Oracle Cloud

Kompleksowe chmura, taka jak w ofercie Oracle Cloud, w pełni koreluje i wspiera rozwój firm na każdym etapie. Możesz liczyć zarówno na elastyczność w zakresie wyboru procesów biznesowych i konfiguracji samego systemu, jak i solidność, bo wszystkie funkcje i usługi są dostępne od jednego dostawcy. Dzięki temu nie trzeba zarządzać różnymi narzędziami i usługami, kontaktować się z różnymi firmami i martwić się, że jedna usługa może nie współgrać z drugą (np. system HR z systemem do zarządzania finansami). Do tego możesz liczyć na analizy oparte na danych. Jeszcze kilka lat temu wiele firm nie mogło sobie pozwolić na rozbudowane rozwiązania typu Business Intelligence, które pomagały analizować posiadane dane i podejmować lepsze decyzje biznesowe. Obecnie, jeśli zdecydujesz się na Oracle Cloud, zyskasz dużo możliwości analitycznych.

Oracle Cloud
Oracle Cloud

 

Chmura Oracle Cloud automatycznie łączy firmę, procesy biznesowe i ludzi w jeden zgrany system. Oracle udostępnia też możliwość tworzenia procesów rekrutacyjnych, finansowych i innych w taki sposób, że w dowolnej chwili je aktywujesz – wszystko to zależnie od potrzeb. Procesy są wbudowane w kompleksowy system chmurowy i wstępnie skonfigurowane.

Zobacz zastosowania i możliwości

Oracle Cloud - przewodnik

Oracle Cloud - przewodnik

Wyjaśniamy i podpowiadamy, w jaki sposób możesz wykorzystać rozwiązania chmurowe, aby rozwijać swoją firmę szybciej niż konkurenci. Kurs nie tylko pozwala lepiej zrozumieć, czym jest chmura (rodzaje, możliwości, zastosowania), ale też przekazuje informacje z zakresu rozwoju biznesu, a także podpowiada kto i dlaczego powinien zdecydować się na Oracle Cloud.

Oracle Cloud to rozwiązanie złożone i bardzo rozbudowane. Z tego powodu chcemy dostarczyć odpowiednią wiedzę, abyś mógł oszczędzić czas – dowiesz się konkretnych informacji w przyjemny sposób, otrzymując kolejne odcinki kursu na swoją skrzynkę e-mail. Po lekturze kursu będziesz w stanie odpowiedzieć na istotne z biznesowego punktu widzenia pytania, takie jak: „Czy aplikacje i usługi, którymi jestem zainteresowany, na pewno będą ze sobą współpracować?”, „Czy można liczyć na wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie w zakresie przenoszenia danych z jednego działu do drugiego (np. z HR do finansów)?”, czy „Czy mogę liczyć również na dostęp do funkcji analitycznych, aby zyskiwać informacje na temat kondycji firmy i tego, jak rozwijać ją w lepszy sposób?”. Dodatkowo, decydując się na kurs, w każdej chwili możesz się z nami skontaktować, aby zadać pytania na temat Oracle Cloud, które są związane z twoim biznesem.

Kurs składa się z następujących części:

/1/ Nie pozwól, aby Twoja firma była jedną z tych, które nie rozumieją zalet i możliwości chmury

/2/ Do czego przedsiębiorstwa wykorzystują najczęściej rozwiązania chmurowe

/3/ Jak pracuje się z chmurą 

/4/ Oszczędzaj czas i pieniądze - twórz projekty, zamiast tracić czas na obsługę systemu

/5/ Jak szybko reagować na szanse biznesowe

/6/ Dlaczego przestarzałe aplikacje i usługi mogą i blokują rozwój działu finansów

/7/ Jak angażować swoich klientów i budować lepszą lojalność

/8/ Zapewnij mobilność swoim aplikacjom

/9/ Co robić, aby inwestycje w IT się zwracały?

/10/ Która chmura jest dla Ciebie?

Oracle Cloud - przewodnik

Wymagane pola nie zostały wypełnione. Proszę wypełnić luki.

Wybrane funkcje Oracle Cloud

Wybrane funkcje Oracle Cloud

Oracle CloudŁatwe zamawianie, konfigurowanie, rozbudowywanie i monitorowanie swoich aplikacji

Oracle CloudUproszczone opracowywanie, testowanie i wdrażanie aplikacji dla programistów i adminów

Oracle CloudUnikanie fragmentacji danych, do których dochodzi, gdy korzystasz z wielu odizolowanych chmur publicznych

 

Oracle CloudAgregacja, integracja i wykorzystanie danych w działaniach marketingowych i sprzedażowych

Oracle CloudMożliwość wdrożenia chmury prywatnej, instalowanej za własną zaporą sieciową

Oracle CloudNajbardziej zaawansowane technologie i aplikacje Oracle w prostym abonamentowym modelu cenowym

Aplikacje (SaaS)

Aplikacje (SaaS)

Software as a Service (SaaS) - oprogramowanie jako usługa. Oracle oferuje w ramach chmury SaaS nowoczesne aplikacje, które łączą procesy biznesowe w całej organizacji. Oferta obejmuje wszystkie najważniejsze elementy, od zarządzania personelem (HCM - human capital management), przez zasoby przedsiębiorstwa (ERP - enterprise resource planning), po potrzeby klientów (CX - customer experience). Możesz liczyć na łączność w całej firmie i z wszystkimi pracownikami.

Więcej informacji

Oracle Cloud SaaS
Platforma (PaaS)
Oracle Cloud PaaS

Platforma (PaaS)

Platform as a service (PaaS) - platforma jako usługa. Jeśli skorzystasz z oferty PaaS, możesz z łatwoścą opracowywać, testować i wdrażać nowe generacje aplikacji w chmurze w bezpieczny i niedrogi sposób. Skrócisz przez to czas wejścia na rynek (time to market) i będziesz mógł łatwiej skalować swoje rozwiązania. Z PaaS szybciej wprowadzisz innowacje, zwiększysz wydajność i obniżysz koszty operacyjne.

Więcej informacji

Infrastruktura (IaaS)

Infrastruktura (IaaS)

Infrastructure as a service (IaaS) - infrastruktura jako usługa. Kompleksowy zestaw usług infrastrukturalnych, w tym elastyczny system obliczeniowy i storage'owy na przechowywanie danych. Oracle Cloud IaaS pozwala firmom na wykonywanie dowolnych zadań w chmurze, w dodatku w środowisku zoptymalizowanym pod kątem takiej pracy i w pełni bezpiecznym. Możesz realizować nawet najbardziej obciążające zadania, błyskawicznie podnosząc wydajność w firmie.

Więcej informacji

Oracle Cloud IaaS
Dane (DaaS)
Oracle Cloud DaaS

Dane (DaaS)

Data as a Service (DaaS) - dane jako usługa. Zapewnia ogromny wgląd w zachowania klientów. W obecnych czasach klienci i użytkownicy generują różnego typu dane, wykorzystują też różne systemy i procesy. Wszystko to sprawia, że mamy coraz większą ilość różnorodnych danych. Dzięki DaaS możemy je lepiej wykorzystać i skuteczniej przyciągać nowych klientów. Poznaj świetne rozwiązanie do działań marketingowych i sprzedażowych.

Więcej informacji

Oracle Cloud at Customer

Oracle Cloud at Customer

Firmy, które nie chcą lub z jakiegoś powodu nie mogą wdrożyć u siebie chmury publicznej, mogą zdecydować się na chmurę prywatną. W praktyce chodzi tu o zainstalowanie chmury Oracle w systemie IT chronionym przez zaporę sieciową twojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad danymi, a także unikasz innych potencjalnych problemów, które są argumentem przemawiającym przeciw wdrożeniu chmury publicznej w twojej firmie. Skorzystaj z infrastruktury, bazy danych i wszystkich usług chmurowych oferowanych przez Oracle, instalując system za własną zaporą sieciową.

Więcej informacji

Oracle Cloud at Customer
Chmura prywatna lub zarządzana

Chmura prywatna

 

Chmura prywatna

 

Możesz skorzystać z kompleksowej oferty platform i infrastruktury Oracle, aby stworzyć dedykowaną, wewnętrzną chmurę prywatną. Dzięki temu w krótkim czasie przemienisz swój dział IT w nowoczesne centrum innowacji, które szybko i w łatwiejszy sposób tworzy nowe rozwiązania, a zatrudniani specjaliści mogą bardziej skoncentrować się na realizacji projektów, niż utrzymywaniu działającego środowiska pracy.

Zobacz możliwości

Chmura zarządzana

 

Chmura zarządzana

 

W ramach Oracle Managed Cloud Services możesz skorzystać z kompleksowych i bezpiecznych rozwiązań chmurowych, dzięki którym uda ci się lepiej zarządzać swoim portfolio aplikacji biznesowych, systemów bazodanowych czy sprzętem. Korzystając z chmury zarządzanej łatwo przeniesiesz swoją firmę do nowoczesnego środowiska.


Zobacz możliwości

Zadzwonimy do Ciebie