VeritasArrow ECS

Backup Exec

Backup Exec

Wirtualny. Fizyczny. Chmura.

Co nowego w Backup Exec 16

Co nowego w Backup Exec 16

Nie chodzi tylko o kopię zapasową. Chodzi o bardziej wydajną, elastyczną i godną zaufania firmę. O ochronę danych, która wykracza poza kopie zapasowe i odzyskiwanie danych. Veritas Backup Exec ułatwia migrację do chmury, daje natychmiastową ochronę systemu Windows Server 2016 i Hyper-V 2016 oraz umożliwia oszczędność czasu, kosztów i zasobów w całej infrastrukturze. Oznacza to, że możesz skupić się na tym, co najważniejsze: na działalności.

Nowe funkcje poprawiające produktywność IT i upraszczające życie:

 • Skalowanie do Azure Cloud: odczyt/zapis bezpośrednio do mobilnych i stacjonarnych warstw przechowywania danych
 • Ochrona najnowszych rozwiązań Microsoft: Windows Server 2016 i Hyper-V 2016
 • Wirtualizacja z Confidence: szybkie tworzenie kopii zapasowych i natychmiastowe odzyskiwanie danych dla VMware i Hyper-V
 • Uproszczone licencjonowanie daje zaawansowane możliwości za pomocą jednego uprawnienia
 • Ulepszony interfejs użytkownika usprawnia przepływ pracy i wydajność
Pobierz infografikę 

Tworzenie kopii zapasowych

 

Godne zaufania tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych

Veritas rozumie, że dane są krytyczne dla Twojej firmy. Bez dostępu do nich produktywność spada, klient jest zawiedziony, albo - co gorsza - dane znikają bezpowrotnie. Dzięki Backup Exec można mieć pewność, że ponad trzydziestoletnie doświadczenie i wiedza w dostarczaniu produktów związanych z kopiami zapasowymi i odzyskiwaniem danych, prowadzi do rozwiązania, któremu zaufało ponad dwa miliony organizacji w ponad dwustu krajach na całym świecie.

Eksperci IT ufają Backup Exec z uwagi na:

 • Proste licencjonowanie, zarządzanie i modernizacja, co oznacza, że mniej czasu poświęca się na robienie kopii zapasowych
 • Przyłączenie się do nowej platformy wsparcia w ciągu 60 dni pomaga wykorzystać najnowsze technologie
 • Użytkownicy wykonali ponad 800 milionów kopii zapasowych i ponad 7 milionów odzysków danych
Referencje klientów 

Ochrona Microsoft Cloud

Pewna ochrona Microsoft Cloud

Badanie przeprowadzone w 2016 roku przez Spiceworks wykazało, że w ciągu najbliższych trzech lat, 78% organizacji będzie wykorzystywać chmurę. Środowisko operacyjne Microsoft przystosowane do korzystania z chmury wymaga również dostosowanych kopii zapasowych w celu ochrony każdego bajta danych, niezależnie od miejsca: wirtualnego, fizycznego lub w chmurze.  Dzięki ogromnym i elastycznym możliwościom Backup Exec 16 towarzyszy Ci w drodze do chmury.

Backup Exec 16 zapewnia natychmiastowe wsparcie:

 • Środowiska operacyjnego Microsoft Cloud - Windows Server 2016, Hyper-V 2016 i Azure
 • Opcje ochrony danych dla D2C, D2D2C i C2C
 • Bezpośredni dostęp do mobilnych i stacjonarnych warstw przechowywania danych Azure

Wykorzystaj potężną, elastyczną ochronę zawartą w jednym, ujednoliconym interfejsie który darzony jest zaufaniem na całym świecie, aby zabezpieczyć i zarządzać platformami wirtualnymi, fizycznymi i w chmurze. Czy wdrażasz najnowszą wersję systemu operacyjnego Windows i hyperwizora, czy przeprowadzasz migrację do Microsoft Azure, Backup Exec jest logicznym wyborem.

Pobierz infografikę
 

Kopie zapasowe przyszłości

 

Kopie zapasowe przyszłości: Raport Spiceworks

Mając więcej możliwości niż kiedykolwiek dotyczących miejsca przechowywania i ochrony danych, prawie wszystkie organizacje polegają dziś na zlepku infrastruktur technologicznych.

W połączeniu ze Spiceworks, Veritas zapytał ponad 900 specjalistów IT o trendy w zakresie ochrony danych w platformach wirtualnych, fizycznych i w chmurze. W raporcie zapisano:

 • Tworzenie kopii zapasowych danych i aplikacji w systemach fizycznych w dalszym ciągu stanowi 47% udziału w rynku, ale nie na długo.
 • Szacuje się, że 10% danych przeniesie się do systemów opartych na chmurze w ciągu najbliższych 3 lat, ale nie wszyscy obierają ten sam kierunek.
 • Niektórzy przenoszą się bezpośrednio do chmury, a inni wpierw działają wirtualnie.

Pobierz raport

Obejrzyj webinar