VeritasArrow ECS

NetBackup Appliances

NetBackup Appliances

Prosty w zarządzaniu. Zoptymalizowany w biznesie.

Uzyskaj zintegrowaną kopię

Uzyskaj zintegrowaną kopię zapasową dopasowaną do siebie

Używany przez dziesiątki tysięcy organizacji, Veritas NetBackup upraszcza i wzmacnia ochronę danych w całej firmie. NetBackup Appliances łączy gotowe kopie zapasowe i odzyskiwanie danych z rozwiązaniem reduplikacji w łatwej do wdrożenia formie, co zapewnia elastyczność i oszczędność kosztów.

NetBackup 5240: Wszechstronny, zoptymalizowany kosztowo, zintegrowany; może być wdrożony przez domenę NetBackup jako serwer główny, serwer multimediów, lub oba na raz. Ponadto posiada on rozszerzoną zdolność przechowywania zreduplikowanych i nie-zreduplikowanych danych. Pobierz ulotkę produktową 

NetBackup 5330: Zoptymalizowany, zintegrowany serwer mediów z przechowywaniem kopii zapasowych dużej gęstości do obsługi większej wydajności, możliwości i elastyczności w przedsiębiorstwie. Pobierz ulotkę produktową

Przegląd NetBackup 5240 3D

Przegląd NetBackup 5330 3D

 

Ograniczenie złożoności

Broszura

Broszura NetBackup Appliance

Odkryj funkcje i zalety rodziny NetBackup Appliance.

Pobierz broszurę

Ograniczenie złożoności i kosztów

Łatwe tworzenie i wdrażanie strategii tworzenia kopii zapasowych i reduplikacji w firmie dla skutecznego zarządzania informacją. Wykorzystanie NetBackup w celu zmaksymalizowania czasu personelu IT, operacji i inwestycji przechowywania. Zobacz w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki NetBackup Appliance Assessment.

Rozpocznij Ocenę
 

Elastyczne kopie zapasowe

Elastyczne kopie zapasowe dla wymagających środowisk


NetBackup Appliances daje organizacjom efektywne rozwiązanie pod klucz do tworzenia kopii zapasowych, przechowywania i reduplikacji.


Zapewnienie prostego, oszczędnego systemu kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla centrum danych, zdalnych biur i środowisk wirtualnych; te urządzenia klasy korporacyjnej nadal są jednym z liderów na rynku zintegrowanych, specjalnie w tym celu zbudowanych urządzeń (PBBA).
 

Dlaczego najlepsze jest zintegrowane urządzenie?

Dlaczego najlepsze jest zintegrowane urządzenie?

Zintegrowane systemy są ściśle zintegrowane z oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, w celu zarządzania kopią zapasową i przepływem danych.

Porównując systemy celowe i zintegrowane, wdrożenie zintegrowanego urządzenia do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych może być lepszym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą uprościć zadania IT, zwiększyć wydajność i zmniejszyć koszty nakładów inwestycyjnych i operacyjnych.

 
Dlaczego NetBackup Appliances?

Poprawa efektywności

Poprawa efektywności operacyjnej

NetBackup Appliances integruje wiele elementów w jednym urządzeniu, usprawniając zarządzanie, obsługę i wsparcie oraz zaoszczędzając pieniądze i krytyczne zasoby IT. Oferując znaczne korzyści w stosunku do tradycyjnych serwerów BYO, NetBackup Appliances daje organizacjom możliwość zmniejszenia kosztów i wyeliminowania złożoności.

NetBackup Appliances dają znaczne korzyści w porównaniu z tradycyjnymi serwerami BYO ponieważ umożliwiają firmom:

 • Szybsze wdrożenie
 • Zmniejszenie ryzyka poprzez minimalizację planowanych i nieplanowanych przestojów
 • Poprawę wydajności pracowników i poziomu usług
Pobierz opracowanie 
 

Koszty

Ulotka produktowa

Ulotka produktowa Veritas NetBackup 5240

Pobierz ulotkę produktową

Zróżnicowane i zoptymalizowane koszty

NetBackup 5240 Appliance upraszcza tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych oraz oferuje oszczędności kosztów operacyjnych w stosunku do tradycyjnych serwerów multimedialnych.

 • Nadaje się do środowisk o dowolnej wielkości: Z możliwością rozbudowy do 201 TB pojemności użytkowej, jest idealny dla zdalnych biur, biur regionalnych oraz centrach danych przedsiębiorstw
 • Posiada wiele ról funkcjonalnych: Może być stosowany jako serwer główny, serwer multimediów, lub oba na raz, w środowisku NetBackup
 • Kompleksowy: Rozwiązanie typu „wszystko w jednym” upraszcza oprogramowanie, sprzęt, usługi i obsługę
 • Inteligentna reduplikacja end-to-end:  Zmniejsza rozmiar kopii zapasowej nawet do 50 razy i wykorzystanie pasma nawet o 99 procent
 • Elastyczne opcje reduplikacji: Reduplikacja u źródła, serwer multimediów lub celowy; wbudowany lup postprocesowy
 

Konsolidacja

Konsolidacja i zapis

Wielorakie, rozbieżne produkty punktowe powodują wzrost kosztów i złożoności. Veritas NetBackup Appliances umożliwia konsolidację odrębnych produktów ochrony danych w jedną, ujednoliconą platformę ochrony danych.

 • Redukcja CapEx poprzez konsolidację wielu produktów punktowych w jednym urządzeniu.  
 • Redukcja OpEx poprzez mniejszą liczbę produktów punktowych do zarządzania, aktualizacji i obsługi.  
 • Szybsza skalowalność i wydajność dzięki pełnej integracji i optymalizacji urządzeń dla NetBackup.

Seria NetBackup 5300 Appliance zapewnia wysoką wydajność, skalowalność i elastyczność w celu rozwiązania najbardziej agresywnych celów tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w centrum danych.

Pobierz ulotkę produktową 
 

Niższe nakłady inwestycyjne

Opracowanie

Usprawnienie ochrony danych przy użyciu Backup Appliances

IDC Executive Brief opisuje ewolucję ochrony danych oraz to jak urządzenia do kopii zapasowych mogą tworzyć nowoczesną architekturę ochrony danych 

Pobierz opracowanie

Niższe nakłady inwestycyjne i mniej części ruchomych

Użycie NetBackup Appliances upraszcza zarządzanie mediami, zwiększa produktywność oraz zapewnia znaczne oszczędności.

 • Oprogramowanie do kopii zapasowych: konsolidacja oprogramowania do kopii zapasowych na jednej platformie.   
 • Miejsce na dysku: wymiana bibliotek wirtualnych taśm, reduplikacja docelowego miejsca gromadzenia danych i przechowywanie kopii zapasowej dysku za pomocą jednego urządzenia.  
 • Taśma: zmniejszenie kosztów magazynowania danych dzięki reduplikacji Veritas.  
 • Miejsce w centrum danych: integracja serwerów multimedialnych do kopii zapasowych, miejsca przechowywania kopii zapasowych, oraz zreduplikowanych i niezreduplikowanych danych w jednym urządzeniu.
 

Wydajność

Wydajność pod presją

Seria NetBackup 5300 Appliance to zintegrowany serwer multimediów do kopii zapasowych z miejscem do przechowywania danych pomagający obsługiwać większe wymagania wydajności, pojemności i niezawodności. Uproszczenie i konsolidacja kopii zapasowych i zwiększenie oszczędności CapEz poprzez wyeliminowanie tradycyjnych produktów punktowych.

 • Skalowalność: możliwość rozbudowy do 458 TB pojemności użytkowej i przeznaczenie dla większych przedsiębiorstw, centrów danych i witryn odzyskiwania danych po awarii.
 • Niezawodność: wzmocniona ochrona systemu, opcje reduplikacji i magazynowania
 • Wydajność: więcej TB na jednostkę, mniejsze wymagania powierzchni i obniżenie kosztów zasilania i chłodzenia

Pobierz ulotkę produktową

 

Ulotka produktowa

Ulotka produktowa Veritas NetBackup 5330

Pobierz ulotkę produktową

Copilot

 

Copilot dla Oracle

Samoobsługowa kopia zapasowa i odzyskiwanie dla administratorów baz danych

Veritas rewolucjonizuje tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie baz danych Oracle dzięki NetBackup Copilot dla Oracle.

Rozwiązanie to łączy w sobie przełomowe oprogramowanie NetBackup i sprzęt NetBackup dzięki czemu osiąga przełomową wydajność w ramach samoobsługowego modelu operacyjnego. NetBackup Copilot pozwala administratorom samodzielnie zarządzać kopiami zapasowymi wg własnego harmonogramu, utrzymać widoczność we wszystkich warstwach pamięci i odzyskać dane z dowolnej dostępnej kopii.
Administratorzy kopii zapasowych mogą wdrażać strategie zarządzania przechowywaniem, retencją i ruchem kopii zapasowych bazy danych na warstwach dysków, taśm lub w chmurze. Copilot ogromnie skraca czas tworzenia kopii zapasowych dzięki NetBackup Accelerator dla Oracle, co znacznie zwiększa wydajność tworzenia kopii zapasowych baz danych.

 • Szybsze tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie baz danych Oracle
 • Łatwa współpraca pomiędzy DBA i administratorem kopii zapasowej
 • Niższe koszty przechowywania i oddziaływania na środowisko produkcyjne
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

Redukcja kosztów

Redukcja kosztów przy większej użyteczności

Według niezależnych badań przeprowadzonych przez Enterprise Strategy Group, firmy IT zazwyczaj inwestują 64 procent swojego budżetu na utrzymanie istniejącej infrastruktury, podczas gdy tylko 36 procent przeznacza się na nowe technologie, które odpowiadają na problemy operacyjne i zapewniają przewagę konkurencyjną.


Ciężko pracujesz, aby zrównoważyć strategiczne inicjatywy, ograniczony personel i zasoby finansowe. Dzięki NetBackup i NetBackup Appliances, możesz zapewnić większą efektywność-zyskując cenny czas pracowników, zmniejszając koszty inwestycyjne i minimalizując ryzyko. Inwestuj w swoją przyszłość.

Pobierz opracowanie  
 

Większy wgląd

Opracowanie

Veritas NetBackup Appliances:Zmniejszanie kosztów i złożoności przy większej użyteczności

Organizacje, które zdecydowały się na standaryzację na platformie NetBackup prognozują średnio 30 procent redukcji w wydatkach operacyjnych (OpEx), kosztach i zwrotach kosztów w ciągu 15 miesięcy od początku inwestycji. 

Pobierz opracowanie

Większy wgląd dla celów większej kontroli

Wyeliminowanie czasochłonnej administracji wieloma komponentami serwera, magazynowania, systemem operacyjnym i oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych. NetBackup Appliances dostarcza pojedynczy interfejs użytkownika, aby usprawnić zarządzanie codziennymi zadaniami.

 • Inteligentne strategie: NetBackup automatycznie wykrywa i chroni nowe maszyny wirtualne i bazy danych oraz dostosowuje się do zmieniających się warunków.
 • Replication Director: orkiestruje snapshoty sprzętowe i operacje replikacji w celu zapewnienia, że snapshoty są zgodne z aplikacjami i łatwe do odtworzenia.
 • Auto Image Replication: zautomatyzowanie procesu przenoszenia danych w inne miejsce do odzyskiwania danych, łączenie danych z wielu źródeł i synchronizacja informacji katalogowych aby przyspieszyć odzyskiwanie.
 

Elastyczna obsługa

Elastyczna obsługa

Zintegrowane urządzenia zapewniają firmom pojedynczego partnera do kontaktu w sprawie wszelkich pytań lub problemów. To znacznie usprawnia podejmowanie decyzji oraz pozwala skoncentrować się na osiąganiu celów biznesowych.

Wprowadziliśmy ostatnio kilka ulepszeń w celu poprawy procesu rozwiązywania problemów, automatyzacji zadań, wspierania użytkownika i zapewnienia szybszych rozwiązań.

 • Centrum diagnostyczne Appliance Diagnostic Center: Jedno-okienkowe narzędzie oparte na wizard, które pomaga w skutecznym rozwiązywaniu problemów sprzętowych
 • Centrum pomocy Veritas Help Center: system pomocy oparty na przeglądarce z funkcją zaawansowanego wyszukiwania, automatycznymi podpowiedziami i filtrami dla funkcji dla NetBackup Appliance
 • Call Home i AutoSupport: umożliwia połączenie z Veritas Operation Center w celu zapewnienia elastycznego wsparcia w kwestiach systemowych przy aktywnym monitorowaniu urządzenia
Pobierz ulotkę produktową 
 

Energy Star

 

Jedyne zintegrowane urządzenie z certyfikatem - ENERGY STAR

Twoja zdolność dostarczania usługi jest ograniczona przez niedobór zasobów i budżetu. Powierzchnia centrum danych, zużycie energii i chłodzenie muszą być zrównoważone w celu osiągnięcia większych celów strategicznych pomimo ograniczeń.
Energooszczędne zintegrowane urządzenia pozwalają na zastąpienie starych i nieefektywnych technologii, takich jak VTL i produkty reduplikacji typu target.  

Program Agencji Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych ENERGY STAR zapewnia niezależną certyfikację i umożliwia organizacjom IT łatwe porównanie produktów centrów danych w zakresie efektywności energetycznej.  

NetBackup 5330 Appliance, jedyne certyfikowane celowe urządzenie do kopii zapasowych ENERGY STAR, jest pionierem branży w kategorii rozwiązań związanych z kopiami zapasowymi, które zmniejsza wymagania powierzchni i zużycia energii, co umożliwia realizację większej ilości zadań IT w ramach tego samego budżetu.  
NetBackup 5330 Appliance nie tylko obniża koszty zasilania i chłodzenia w porównaniu do innych urządzeń do tworzenia kopii zapasowych, odznacza się też większą gęstością, aby zaoszczędzić cenne miejsce. Obsługując do 916 TB pojemności użytkowej, daje większą wydajność i mniejsze koszty w centrum danych.