Zostaw e-mail i dowiedz się jak chmura Oracle Cloud może rozwinąć Twoją firmę. 

Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Cloud at Customer

Cloud at Customer

Technologie chmurowe ogromnie zmieniły sposób funkcjonowania firm i można powiedzieć, że w świecie informatycznym były największą zmianą, jaka dokonała się w ostatnich trzech dekadach. W obecnych czasach przedsiębiorstwa chcą – a często po prostu muszą – działać zwinnie (ang. agility) i szybko wprowadzać kolejne innowacje, by nadążać za konkurencją i rosnącymi wymaganiami ich klientów. Potrzebna jest elastyczność, jak również przejrzyste i przewidywalne koszty.

 

 

Nie wszystkie firmy mogą lub chcą zdecydować się na chmurę publiczną. Są branże, którym będzie trudniej korzystać z rozwiązań chmurowych albo będzie to niemożliwe przez wymogi prawne. Za przykład mogą posłużyć sektory związane z bezpieczeństwem narodowym lub usługi finansowe, gdzie regulacje określają w specyficzny sposób konieczność przechowywania danych na konkretnym obszarze geograficznym. Dla takich firm Oracle ma odpowiedź w postaci Oracle Cloud at Customer. Są to usługi realizowane w centrum przetwarzania danych w twojej firmie, ale całkowicie kompatybilne z ofertą Oracle Cloud. Więcej: Oracle Cloud at Customer

Cloud at the Customer
Oracle Cloud

Cloud at the Customer

Koncepcja jest prosta: możesz wykorzystywać pełną wersję chmury oferowanej z Oracle Cloud, a konkretnie platformę PaaS lub IaaS, ale używasz jej z własnego centrum danych. W ramach Cloud at Customer oferowane są rozwiązania Oracle Exadata Cloud Machine oraz Oracle Cloud Machine. Dzięki temu możesz cieszyć się wszystkimi zaletami chmury publicznej, za to zachowujesz:

  • Ścisłą kontrolę nad danymi, przez co znikają wszelkie obawy związane z przechowywaniem i zarządzaniem danymi
  • Pełną integrację z twoimi rozwiązaniami zabezpieczającymi, w tym zabezpieczeniami sieciowymi
  • Wysoką wydajność i dostęp do danych i aplikacji znajdujących się w siedzibie firmy bez opóźnień

Za rozwiązaniem oferowanym przez Oracle przemawia również fakt, że wszystkie usługi i sprzęty są obsługiwane przez jednego dostawcę, co nie tylko przekłada się na niższe koszty, ale też wygodę użytkowania.

Decydując się na Oracle Cloud at Customer w znacznym stopniu zwiększysz wydajność i obniżysz koszty informatyczne, a przy tym zachowasz pełną kontrolę nad danymi.

Zadzwonimy do Ciebie