Zostaw e-mail i dowiedz się jak chmura Oracle Cloud może rozwinąć Twoją firmę. 

Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Chmura zarządzana

Chmura zarządzana

Korzystając z chmury zarządzanej możesz zdecydować się na wsparcie Oracle, aby szybciej reagować na możliwości rynkowe. Jeśli pozwolisz na to, aby Oracle zarządzało usługami Oracle, zyskasz pewność, że wszystkie narzędzia i systemy pracują w najlepszy możliwy sposób. Właśnie na tym polega chmura zarządzana - pozwalasz firmie Oracle i jej specjalistom zarządzać usługami chmurowymi, które pracują na rzecz twojej firmy.

 

Oracle Managed Cloud Services

Dzięki temu, że Oracle opracowało pełny pakiet narzędzi i usług, specjaliści firmy mają najlepszą wiedzę i doświadczenie, aby z nich korzystać. Nie ma tu sytuacji, że będą musieli zarządzać narzędziami, które nie pochodzą od Oracle, a przez to będą musieli uczyć się ich obsługi za pieniądze twojej firmy. Od razu po zdecydowaniu się na Oracle Managed Cloud zyskujesz pewność, że konkretne usługi i narzędzia są wykorzystywane po to, aby podnosić wyniki twojej firmy.

Decydując się na chmurę zarządzaną otrzymujesz dostęp do pełnego wsparcia Oracle Support oraz Oracle Product Development. W dodatku wszystkie nowe aplikacje i systemy, które pojawiają się w Oracle, są od razu wspierane i jeśli tylko mogą przynieść wartość twojej firmie - będą wykorzystywane tak szybko, jak to możliwe.

Specjaliści Oracle zarządzają usługami chmurowymi proaktywnie, co oznacza, że do minimum zredukowane zostają wszelkiego rodzaju przestoje, a wszystkie rozwiązania funkcjonują w optymalny sposób. Nowe usługi i narzędzia są z kolei wdrażane w krótszych terminach, a firma przestrzega zdyscyplinowanych procedur operacyjnych dotyczących konfiguracji wszelkich narzędzi i rozszerzeń - dzięki temu łatwiej przebiega później proces aktualizacji. Więcej: Oracle Managed Cloud

 

 

Chmura zarządzana zapewnia następujące rezultaty:

  • Przyspieszony proces implementacji
  • Zredukowane i przewidywalne koszty IT
  • Lepsza kontrola i procesy
  • Proaktywne podejście do aktualizacji i instalacji poprawek
  • Zmniejszone ryzyko w przypadku przestojów
  • Szybsza praca
  • Światowej klasy poziom bezpieczeństwa i zgodności

Oracle może zajmować się zarządzaniem chmurami w sposób kompleksowy – od całego portfela aplikacji biznesowych, przez systemy bazodanowe, po technologie sprzętowe. Więcej: Oracle Managed Cloud Services

Zadzwonimy do Ciebie