Zostaw e-mail i dowiedz się jak chmura Oracle Cloud może rozwinąć Twoją firmę. 

Zamknij

Zostaw e-mail i dowiedz się, na jakie możliwości możesz liczyć. Zapewniamy bezpłatną analizę i doradztwo dotyczące Twojej firmy.

 

Dane (DaaS)

Dane (DaaS)

W ramach Data Cloud specjaliści ds. marketingu lub sprzedaży mogą lepiej docierać do obecnych i potencjalnych klientów na każdym etapie procesu zakupowego.

 

Oracle Cloud DaaS

Data as a Service

W platformie Oracle Data Cloud oferowane są usługi DaaS (Data as a Service - dane jako usługa). Oracle udostępnia trzy główne rozwiązania:

Data as a Service for Marketing

Oracle Cloud DaaS

Rozwiązanie pomagające usprawniać obsługę klienta poprzez ukierunkowany (targetowany) marketing. Możesz liczyć m.in. na giełdę Oracle DaaS for Marketing, która zapewnia dostęp do ponad miliarda profili i jest największą tego typu giełdą danych na świecie. Możesz tworzyć ukierunkowane reklamy i treści w kanałach online, mobilnych i społecznościowych, a także w wyszukiwarkach i w kanałach wideo. Oracle DaaS for Marketing zapewnia ponadto dostęp do największych w branży sieci partnerów – to kilkaset firm zajmujących się obsługą danych. Co ważne, wszystkie dane zbierane są z zaufanych i potwierdzonych źródeł, a także przestrzegane są niezbędne zasady bezpieczeństwa. Więcej: DaaS dla marketingu

Data as a Service for Customer Intelligence

Oracle Cloud DaaS

Rozwiązanie pomagające zmierzyć się z różnymi wyzwaniami dotyczącymi przetwarzania niespotykanej wcześniej ilości danych o klientach. Mimo że wiele firm ma dostęp i wgląd w konwersacje w kanałach marketingowych i społecznościowych, to jednak nie jest w stanie ich połączyć z danymi pochodzącymi z działu obsługi klienta, aby uzyskać szerszy obraz klientów oraz ich wpływu na działalność firmy. Oracle DaaS for Customer Intelligence rozwiązuje ten problem. Ujednolica dane o klientach ze wszystkich kanałów, by kolejno łączyć je w zagregowane sygnały o intencjach klientów, obejmujące poruszane przez nich tematy, wątki czy odczucia. Oracle może ułatwić klasyfikację dowolnego rodzaju danych nieuporządkowanych, takich jak logi czatów, formularze, ankiety, komentarze czy fora dyskusyjne. Więcej: DaaS dla wiedzy o klientach

Data as a Service for Sales

Oracle Cloud DaaS

Rozwiązanie dla tych firm, którym zależy przede wszystkim na pozyskiwaniu nowych klientów. DaaS for Sales pozwala zwiększyć skuteczność pozyskiwania klientów poprzez wykorzystywanie danych firm zewnętrznych, w tym milionów kontaktów i profili w mediach społecznościowych. Więcej: DaaS dla sprzedaży

Warto wiedzieć, że Oracle Data Cloud to najszybciej rozwijająca się platforma do świadczenia usług DaaS. Dysponuje giełdą danych skupiającą ponad 3 mld profili i prowadzi najdokładniejszy wykres tożsamości (Oracle ID Graph - https://www.oracle.com/applications/customer-experience/data-cloud/solutions/id-graph.html) pomagający zrozumieć zachowania klientów we wszystkich kanałach.

Korzystając z usług DaaS możesz wykorzystywać wiedzę o klientach, aby lepiej rozumieć ich potrzeby i tworzyć ukierunkowane komunikaty, które będą skuteczniejsze niż te oparte wyłącznie na intuicji.

Zadzwonimy do Ciebie